Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Bob the Builder: Can-Do Zoo (PC)
OkładkaBob the Builder: Can-Do Zoo (PC)

Bob Budowniczy: Budujemy zoo PC

Bob the Builder: Can-Do Zoo

Gra dla dzieci, pozwalająca między innymi na doskonalenie umiejętności logicznego myślenia czy ogólnej spostrzegawczości. Przystępujemy do budowania zoo, w którym będą mogły zamieszkać różne gatunki zwierząt.

Towarzyskie | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bob Budowniczy: Budujemy zoo Premiera PC

15czerwca2008

pudełko PL

26listopada2010

producent: Compedia wydawca: Brighter Minds Media wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Bob Budowniczy: Budujemy zoo to gra przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, której głównym bohaterem jest tytułowy majsterkowicz, znany między innymi z występów w popularnym serialu animowanym. Zabawa łączy w sobie rozrywkę z edukacją, gdyż pomagając Bobowi Budowniczemu w stawianiu różnorakich konstrukcji młody gracz doskonali umiejętność logicznego myślenia, spotrzegawczość i zręczność, jak również zapoznaje się z różnymi kolorami i kształtami.

W opisywanej odsłonie serii tytułowy Bob postanawia zbudować zoo dla wszystkich nowych zwierzaków, jakie pojawiły się w wirtualnym świecie. W trakcie gry dziecko może zajmować się między innymi projektowaniem wybiegów, odnajdywaniem zgubionych przez innych budowniczych narzędzi czy malowaniem poszczególnych atrakcji, które dostępne będą dla zwiedzających. Wszystkie czynności są oczywiście przez grę dokładnie omawiane, a ogólny poziom trudności dopasowany do możliwości młodego gracza.

Zmagania głównego bohatera obserwowane są w bajkowym świecie, a w nawigacji pomagają duże i czytelne przyciski. Niewątpliwą atrakcją omawianej gry jest to, iż głosu Bobowi Budowniczemu użyczył Artur Kaczmarski, który w tej samej roli występuje również w serialu animowanym.

Tryb gry: single player  

Bob Budowniczy: Budujemy zoo cena w dniu premiery: 69,99 PLN

Wymagania wiekowe Bob Budowniczy: Budujemy zoo: Odpowiednia dla każdego wieku.