Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka BMW M3 Challenge (PC)
OkładkaBMW M3 Challenge (PC)

BMW M3 Challenge PC

Gra wyścigowa od brytyjskiego studia Blimey! Games, poświęcona słynnej niemieckiej marce samochodów. BMW M3 Challenge jest tytułem całkowicie darmowym, wydanym przez firmę 10tacle Studios.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

BMW M3 Challenge Premiera PC

11września2007

producent: Blimey! Games wydawca: 10tacle Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do BMW M3 Challenge

Need for Speed: Hot Pursuit 2

Ford Racing 3

World Racing

BMW M3 Challenge to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Blimey! Games. Bodźcem, który spowodował, że omawiana produkcja ujrzała światło dzienne, było reklamowe porozumienie, zawarte pomiędzy jej wydawcą, korporacją 10tacle Studios a niemieckim koncernem motoryzacyjnym Bayer Motoren Werke (BMW). Co warte wzmianki, pierwsza prezentacja tytułu miała miejsce podczas międzynarodowych targów samochodowych IAA International Motor Show, odbywających się rokrocznie we Frankfurcie nad Menem.

Gra umożliwia nam wzięcie udziału w czterech trybach wyścigów. Są to kolejno: Test Drive (jazda próbna), Time Trial (walka z czasem i samochodem-widmo), Race Weekend (zmagania z maksymalnie 15 oponentami, sterowanymi przez trzypoziomową, Sztuczną Inteligencję) oraz Multiplayer Race (potyczka z 15 żywymi przeciwnikami za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN).

Autorzy projektu zadbali o to, aby gracze zasiadający za kierownicą luksusowych aut BMW M3 mogli dostosować maszyny do własnych upodobań, decydując chociażby o kolorze ich karoserii czy też dobierając zależne od własnego gustu felgi. Ponadto w trakcie jazdy każdemu z użytkowników dane jest korzystać z czterech widoków kamery, a także opcji Replay, umożliwiającej obejrzenie powtórki z rozegranego wyścigu i przeanalizowanie popełnionych w nim uchybień.

Choć jedynym torem, jaki udostępnili odbiorcom programiści z Wysp Brytyjskich, jest niemiecka trasa Nürburgring, warto opanować ją do perfekcji, bo dla tych, którzy radzą sobie najlepiej w online’owych zawodach, autorzy produktu oraz współpracująca z nimi fabryka BMW przewidują atrakcyjne nagrody. Obawy przed inwestycją w produkt skutecznie rozwiewa natomiast fakt, że gra dostępna jest za darmo i nie wymaga wnoszenia jakichkolwiek opłat abonamentowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 426 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI BMW M3 Challenge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

BMW M3 Challenge Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista