Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Blue Beard 2 (PC)

Adaś i Pirat Barnaba 2 PC

Blue Beard 2

Druga część zręcznościowej gry przeznaczonej dla najmłodszych użytkowników komputerów - Adaś i Pirat Barnaba. Ponownie mamy możliwość wcielenia się w postać Adasia, który na terenach Afryki zmaga się z niegodziwym piratem Barnabą.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Blue Beard 2 (PC)

producent: Nikita Ltd.

wydawca: Nikita Ltd.

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

24maja2001

24maja2001

pudełko PL

Druga część przygód Adasia, w której powraca on na przepiękny ląd Afrykański. Tam spotyka starych zwierzęcych znajomych oraz złego i niegodziwego Pirata Barnabę, który znowu sieje zamęt oraz spustoszenie. Ponownie czeka nas wciągająca przygoda, w której na wielu ładnie wykonanych lokacjach będziemy zmagać się z nieznośnym piratem oraz pomagać pokrzywdzonym przez niego zwierzętom. Rozgrywka toczyć się będzie w dżungli, na sawannie, na terenach skalnych, pod wodą, w chmurach oraz na pokładzie okrętu pirackiego. Naszym bohaterom dane będzie przeżyć szereg wspaniałych, a niejednokrotnie niebezpiecznych przygód : jazda na grzbiecie lwa, podróż przez dżunglę na lianach, lot na spadochronie, itp.

Gra pozbawiona jest scen przemocy, trzy dostępne poziomy trudności dostosowane zostały do potrzeb i możliwości najmłodszych. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli między innymi: Piotr Fronczewski, Jan Piechociński i Wiktor Zborowski. Całość oprawiona została ładną rysunkową grafiką i animacją.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.7 / 10 na podstawie 95 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe Blue Beard 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Adaś i Pirat Barnaba 2

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 32MB RAM

Adaś i Pirat Barnaba 2 w sklepach

wiadomość25 maja 2001

CD Project wypuścił właśnie do sklepów na terenie całego kraju kontynuację zręcznościowej gry dla najmłodszych – Adaś i Pirat Barnaba 2. W grze pomagamy dzielnemu podróżnikowi Adasiowi dotrzeć do ukrytego skarbu piratów, którego lokalizację zaznaczono na starej mapie.

Dziecko też człowiek i czasami zagrać musi ...

wiadomość7 kwietnia 2001

Zająć małego brzdąca który dopiero co wyskoczył z pieluch i wszędzie go pełno na dłużej niż 5 minut to trudna sztuka w której może nam pomóc stojący na biurku komputer i druga odsłona gry „Adaś i Pirat Barnaba”.