Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Blossom Blast Saga (iOS)
OkładkaBlossom Blast Saga (iOS)

Blossom Blast Saga

Mobilna gra logiczna od twórców Candy Crush Saga, Farm Heroes Saga oraz Paradise Bay. Produkcja oparta jest na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności. Bohaterką Blossom Blast Saga jest ciekawska pszczółka, która chciałaby lepiej poznać otaczający ją świat.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blossom Blast Saga Premiera

1wrz2015

iOS

17wrz2015

AND

producent: King wydawca: King Strona oficjalna

Gry podobne do Blossom Blast Saga

Harry Potter: Puzzles & Spells

Best Fiends

Nibblers

Blossom Blast Saga to gra logiczna przeznaczona na platformę AND i iOS. Podczas zabawy przenosimy się do fantastycznej krainy pełnej kwiatów i bierzemy udział w przygodzie wymagającej myślenia oraz odrobiony szczęścia. Tytuł został stworzony przez firmę King, znaną z takich hitów jak Candy Crush Soda Saga, Farm Heroes Saga oraz Paradise Bay. Produkcja oparta jest na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności oraz energii. Za pieniądze nabywamy m.in. dodatkowe życia i elementy ułatwiające zabawę.

Fabuła

Blossom Blast Saga opowiada o pszczółce Blossom, która nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu i cały czas szuka nowych przygód. Bohaterka jest tym bardziej ciekawa wszystkiego, że jak dotąd nikt kogo zna nie udał się poza ogródek. Zadaniem gracza jest więc pomóc owadziej dziewczynie w poznaniu świata.

Mechanika

Mechanika rozgrywki w Blossom Blast Saga na platformę AND i iOS opiera się na zasadach układanek match-3. Podczas zabawy kreślimy linie po pąkach kwiatów o tej samej barwie, łącząc je ze sobą i zbierając punkty. W ten sposób sprawiamy, że kwiaty zaczynają kwitnąć, a gdy dojdą do ostatniego stadium rozwoju rozpoczynają reakcję łańcuchową, dzięki czemu niewielka plansza może momentalnie zaroić się od pięknych roślin, wpływając tym samym na nasz wynik. Zabawa, jak to w tego typu grach bywa, urozmaicana jest przez ograniczoną liczbę ruchów, rozmaite power-upy, np. łopatę, która służy do usuwania niepotrzebnych elementów, czy też przeszkadzajki, np. krety, rozkopujące ziemię i zmniejszające nasze pole manewru.

Tryby gry

Zabawa w Blossom Blast Saga na platformę AND i iOS odbywa się w kilku trybach. W Scoring Mode rozgrywka polega na zdobyciu określonej liczby punktów, w Big Bud Mode należy pozbyć się wielkich pąków, a w Remove all the weeds usuwamy chwasty.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Blossom Blast Saga: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND