Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Blast Works: Build, Fuse & Destroy (Wii)
OkładkaBlast Works: Build, Fuse & Destroy (Wii)

Blast Works: Build, Fuse & Destroy Wii

Blast Works: Build, Fuse & Destroy to side-scrollowana strzelanina stworzona przez Budcat Creations (developera mającego na swoim koncie między innymi Maddena dla EA, Psychonauts czy Medal of Honor: Vanguard) i wydana przez Majesco.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blast Works: Build, Fuse & Destroy Premiera Wii

10czerwca2008

producent: Budcat Creations wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Blast Works: Build, Fuse & Destroy

World of Goo

Dr. Mario & Germ Buster

Protothea

Blast Works: Build, Fuse & Destroy to side-scrollowana strzelanina stworzona przez Budcat Creations (developera mającego na swoim koncie między innymi Maddena dla EA, Psychonauts czy Medal of Honor: Vanguard) i wydana przez Majesco. Gra wyróżnia się tym, że pozwala na budowanie własnych statków, poziomów i pojazdów wroga. Oprócz tego gracze mogą „wchłaniać” części oraz bronie ze zniszczonych wehikułów przeciwników, aby zbudować w trakcie misji swoją własną, niepowtarzalną maszynę bojową.

W grze znajduje się ponad piętnaście misji w różnych sceneriach – na lądzie, w powietrzu oraz w wodzie. Celem w Blast Works jest zniszczenie statków wroga przy jednoczesnym rozbudowywaniu własnego wehikułu. Gracze mogą dostosować własne pojazdy do swoich potrzeb w specjalnym hangarze, gdzie dopasowuje się odpowiednie bronie i zbroje. Ważne jest oprócz tego umiejętne rozbudowywanie swojej maszyny podczas przechodzenia misji – pokonane jednostki wroga zostawiają użyteczne elementy, które można zebrać i wykorzystywać potem we własnym zakresie. Oprócz przechodzenia kolejnych etapów, czasami trzeba bronić własnego hangaru – wykorzystujemy wtedy wii-mote’a, którym strzelamy z wieżyczki obronnej do atakujących ze wszystkich stron oponentów.

Elementem wyróżniającym Blast Works: Build, Fuse & Destroy są edytory – zarówno poziomów, jak i statków. Można więc stworzyć własną maszynę bojową i od razu sprawdzić ją w opracowanym przez siebie poziomie. Dzięki takiej swobodzie każdy może zaprojektować sobie taką rozgrywkę, jakiej oczekuje. <br><br>Nie zabrakło także trybu kooperacji dla dwóch graczy, który pozwala razem stawić czoła siłom wroga.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Blast Works: Build, Fuse & Destroy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.