Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Blast Works: Build, Fuse & Destroy (Wii)

Blast Works: Build, Fuse & Destroy Wii

Blast Works: Build, Fuse & Destroy to side-scrollowana strzelanina stworzona przez Budcat Creations (developera mającego na swoim koncie między innymi Maddena dla EA, Psychonauts czy Medal of Honor: Vanguard) i wydana przez Majesco.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Blast Works: Build, Fuse & Destroy (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

10czerwca2008

Blast Works: Build, Fuse & Destroy to side-scrollowana strzelanina stworzona przez Budcat Creations (developera mającego na swoim koncie między innymi Maddena dla EA, Psychonauts czy Medal of Honor: Vanguard) i wydana przez Majesco. Gra wyróżnia się tym, że pozwala na budowanie własnych statków, poziomów i pojazdów wroga. Oprócz tego gracze mogą „wchłaniać” części oraz bronie ze zniszczonych wehikułów przeciwników, aby zbudować w trakcie misji swoją własną, niepowtarzalną maszynę bojową.

W grze znajduje się ponad piętnaście misji w różnych sceneriach – na lądzie, w powietrzu oraz w wodzie. Celem w Blast Works jest zniszczenie statków wroga przy jednoczesnym rozbudowywaniu własnego wehikułu. Gracze mogą dostosować własne pojazdy do swoich potrzeb w specjalnym hangarze, gdzie dopasowuje się odpowiednie bronie i zbroje. Ważne jest oprócz tego umiejętne rozbudowywanie swojej maszyny podczas przechodzenia misji – pokonane jednostki wroga zostawiają użyteczne elementy, które można zebrać i wykorzystywać potem we własnym zakresie. Oprócz przechodzenia kolejnych etapów, czasami trzeba bronić własnego hangaru – wykorzystujemy wtedy wii-mote’a, którym strzelamy z wieżyczki obronnej do atakujących ze wszystkich stron oponentów.

Elementem wyróżniającym Blast Works: Build, Fuse & Destroy są edytory – zarówno poziomów, jak i statków. Można więc stworzyć własną maszynę bojową i od razu sprawdzić ją w opracowanym przez siebie poziomie. Dzięki takiej swobodzie każdy może zaprojektować sobie taką rozgrywkę, jakiej oczekuje. <br><br>Nie zabrakło także trybu kooperacji dla dwóch graczy, który pozwala razem stawić czoła siłom wroga.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Blast Works: Build, Fuse & Destroy

Klasyfikacja PEGI Blast Works: Build, Fuse & Destroy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Majesco przesuwa Blast Works na 2008 rok
Majesco przesuwa Blast Works na 2008 rok

wiadomość12 września 2007

Firma Majesco Entertainment (wydawca) ogłosiła wczoraj, iż Blast Works: Build, Fuse & Destroy – shooter na Wii zapowiadany wcześniej na koniec bieżącego roku – został przesunięty na późniejszy okres.

Majesco ujawnia Blast Works na Wii

wiadomość28 czerwca 2007

Blast Works: Build, Fuse & Destroy to nowa side-scrollowana strzelanka, którą wczoraj zapowiedziała firma Majesco. Będzie to ekskluzywny tytuł dla Wii, który ma wyróżniać się z tłumu tym, iż pozwoli na budowanie własnych statków, poziomów i pojazdów wroga. Oprócz tego, gracze będą mogli „wchłaniać” części oraz bronie ze zniszczonych wehikułów przeciwników, aby zbudować w trakcie misji swoją własną, niepowtarzalną maszynę bojową.