Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Behold The Kickmen (PC)
OkładkaBehold The Kickmen (PC)

Behold The Kickmen PC

Oryginalna produkcja studia Size Five Games, prezentująca graczom nietypowe podejście do popularnej piłki nożnej, odartej z niemal wszystkich skomplikowanych zasad.

Sportowe | piłka nożna | 2D | humorystyczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Behold The Kickmen Premiera PC

20lipca2017

Steam

20lipca2017

producent: Size Five Games wydawca: Size Five Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Behold The Kickmen

FIFA 16

Sociable Soccer

Kickoff 2002

Behold The Kickmen na PC jest oryginalną produkcją, stworzoną przez studio Size Five Games. Deweloperzy mogą pochwalić się takimi tytułami, jak ciepło przyjęte The Swindle czy Ben There, Dan That!. Gra prezentuje graczom piłkę nożną, odzierając tę dyscyplinę z niemal wszystkich skomplikowanych zasad; jej główny projektant – Dan Marshall – bez ogródek przyznaje, że nawet ich nie zna.

Mechanika

Rozgrywka stanowi odzwierciedlenie tego, jak osoba niezaznajomiona z prawami futbolu postrzega piłkę nożną. Po boisku biegają zatem zawodnicy, nad którymi gracz przejmuje bezpośrednią kontrolę, starając się trafić piłką do bramki. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, obok goli funkcjonuje tutaj system specjalnej punktacji, który ocenia celne strzały pod względem odległości, z jakiej padają. Gol ustrzelony z większej odległości owocuje zatem wyższym wynikiem punktowym, aniżeli celny strzał po sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ponadto uderzenia można wzmacniać – wtedy czas zwalnia, by ułatwić celowanie. Same boiska również nie należą do realistycznych, gdyż mecze rozgrywamy na okrągłych stadionach. Ponadto, w grze zaimplementowano wiele opcji, dzięki którym gracz może dostosować zasady meczu do własnych potrzeb.

Kwestie techniczne

Behold The Kickmen na PC rozgrywa się w dwuwymiarowym środowisku. Rysunkowa oprawa graficzna prezentuje się dobrze, ciesząc oczy karykaturalnymi modelami piłkarzy. Przyjęcie takiej konwencji skutkuje jednak niskimi wymaganiami sprzętowymi w wersji na komputery osobiste.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Behold The Kickmen: Odpowiednia dla każdego wieku.