Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Beer Tycoon (PC)
OkładkaBeer Tycoon (PC)

Beer Tycoon PC

Strategia ekonomiczna traktująca o przemyśle piwowarskim. Naszym zadaniem sprawne zarządzanie firmą, budowanie konstrukcji niezbędnych w procesie wytwarzania trunku, zatrudnianie personelu, promocja własnej marki i dystrybucja alkoholowych napojów.

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beer Tycoon Premiera PC

13grudnia2006

pudełko PL

8października2007

producent: Eclypse wydawca: Frogster Interactive Pictures AG wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Beer Tycoon

Pizza Connection 2

Pizza Syndicate

Wine Tycoon

Beer Tycoon to gra ekonomiczna stworzona przez programistów ze studia Eclypse. W tytule tym zadaniem gracza jest sprawne zarządzanie piwowarskim biznesem, budowanie związanych z tworzeniem piwa struktur, zatrudnianie personelu, promocja własnej marki i dystrybucja alkoholowego trunku. Nasza działalność obejmuje siedem lokalizacji umiejscowionych na terenie trzech państw: Niemcy, Belgia i Wielka Brytania.

Gracz otrzymuje możliwość tworzenia unikalnej receptury złocistego trunku. Do dyspozycji przygotowano 50 składników takich jak różne rodzaje chmielu, drożdży, słodu, wody i przypraw. Ważnym aspektem działalności są również zatrudnieni w firmie pracownicy. Gra oferuje 54 unikalne postacie, w tym 9 specjalizacji personelu i 9 rodzajów konsumentów. To także na barkach gracza spoczywa obowiązek organizowania kampanii reklamowych oraz wycieczek dla turystów chętnych do zwiedzenia naszych zakładów produkcyjnych.

Do stworzenia wytwórni napojów alkoholowych przygotowano 56 konstrukcji niezbędnych w procesie wytwarzania piwa (od maszyn produkcyjnych, po urządzenia rozlewające złoty trunek do butelek). Samych budynków związanych z browarnictwem jest 63, przy czym każde państwo wyróżnia się własnym stylem architektonicznym.

Gra stworzona jest na trójwymiarowym silniku graficznym, w stylu typowym dla gier z serii tycoon. Przejrzystość interfejsu, klarowność tabelek z danymi i z wykresami, jest tutaj ważniejsze od zbędnych fajerwerków wizualnych. Program prezentuje się bardzo estetycznie i posiada takie elementy jak np. dynamicznie zmieniająca się pora dnia.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 192 głosów czytelników.

Beer Tycoon cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Beer Tycoon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Beer Tycoon Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 733 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 500 MB HDD