Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Battle Odyssey (AND)
OkładkaBattle Odyssey (AND)

Battle Odyssey

Przygotowana przez firmę Gameloft mobilna gra logiczna z elementami RPG. Akcja Battle Odyssey rozgrywa się w fantastycznym świecie Pondera – pełnym magii oraz zła, zagrażającego wszystkim mieszkańcom.

Logiczne | elementy RPG | 2D | elementy zręcznościowe | połącz trzy elementy

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battle Odyssey Premiera

22kwi2015

iOS AND

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Gry podobne do Battle Odyssey

Candy Crush Saga

Angry Birds Fight!

World of Goo

Battle Odyssey, wydane na urządzenia działające pod kontrolą systemu operacyjnego iOS, to kolejna produkcja ze stajni firmy Gameloft – jednego z potentatów na rynku gier mobilnych. Tym razem twórcy takich projektów jak Age of Sparta, N.O.V.A. czy też Asphalt postanowili sprawdzić się w popularnym gatunku match-3.

Akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie Pondera - pełnym magii oraz zła, zagrażającemu wszystkim mieszkańcom. Gracze wcielają się w herosów przemierzających kolejne lokacje, w których muszą toczyć walki z napotkanymi przeciwnikami.

Rozgrywka sprowadza się do kreślenia linii po kryształach o tym samym kolorze, znajdujących się tuż obok siebie. W ten sposób zadajemy ataki. Im dłuższy łańcuszek uda nam się zaznaczyć, tym większe obrażenia otrzyma wróg. Oprócz tego podczas zabawy rekrutujemy podopiecznych i rozwijamy ich moce, dzięki czemu możemy mierzyć się z silniejszymi przeciwnikami w późniejszych etapach.

Oprawa graficzna Battle Odyssey stoi na wysokim poziomie. Na dole ekranu wyświetlają się kryształy, a na górze animacje ataków, postacie itd. Co rusz jesteśmy świadkami rozmaitych wybuchów i rozbłysków, które cieszą oko.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Battle Odyssey: 12+

iOS
AND