Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS
Okładka Barbie: Jet, Set & Style (Wii)
OkładkaBarbie: Jet, Set & Style (Wii)

Barbie: Jet, Set & Style

W Barbie: Jet, Set & Style gracze wcielą się w osobistą stylistkę Barbie, a następnie udadzą się z nią w podróż dookoła świata. Zadaniem graczy jest przygotowanie fryzur, makijażu, manikiuru i stroju dla zgłaszających się do programu klientek.

Zręcznościowe | Barbie | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Barbie: Jet, Set & Style Premiera

20wrz2011

Wii NDS

producent: Game Machine Studios wydawca: THQ Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A.

Barbie: Jet, Set & Style jest kolejną z wielu produkcji, w której występuje najpopularniejsza lalka świata. Tym razem gracze mają okazję wcielić się w rolę młodej stylistki pracującej dla Barbie prowadzącej program telewizyjny. Wybierzemy się więc z nią m.in. w podróż odrzutowcem, który jest jednocześnie ruchomym salonem piękności i odwiedzimy najbardziej znane centra mody takie jak Mediolan, Tokio czy Paryż.

Zadaniem graczy jest przygotowanie fryzur, makijażu, manikiuru i stroju dla zgłaszających się do programu klientek. Czynności, takie jak czesanie i przycinanie włosów czy nakładania makijażu, są proste do opanowania i wydają się naturalne, ponieważ wykonujemy je przy pomocy ekranu dotykowego DS-a. Realizując kolejne zadania zdobywamy doświadczenie, które pozwoli nam ostatecznie przygotować samą Barbie do występu w pokazie mody.

Oprawa graficzna nie zachwyci specjalnymi efektami czy przesadną ilością detali, jednak duże ilości różu i popowej muzyki mogą przyciągnąć do ekranu wiele młodych wielbicielek Barbie.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Barbie: Jet, Set & Style cena w dniu premiery: 129,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Barbie: Jet, Set & Style

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS