Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCNDS
Okładka Ball Fighter (PC)
OkładkaBall Fighter (PC)

Ball Fighter

Ball Fighter to gra logiczna, w której grupujemy klejnoty o tym samym kolorze. Urozmaiceniem rozgrywki są różne bonusy – np. bomby i wyrzutnie rakiet. W produkcji znajdziemy kilka trybów zabawy solowej oraz wieloosobowej.

Logiczne | 2D | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ball Fighter Premiera

9maj2006

PC

7gru2009

NDS

producent: Teyon wydawca: Teyon wydawca PL: Merlin Games Strona oficjalna

Gry podobne do Ball Fighter

X-Tetris

Bejeweled

Tetris Worlds

Ball Fighter to dość standardowa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest zestrzeliwanie obiektów w tym samym kolorze. Wydawcą tytułu jest firma Teyon, specjalizująca się w pomniejszych, zręcznościowo-logicznych produkcjach.

Ball Fighter przypomina wiele podobnych tytułów, w których zadaniem gracza jest zestrzeliwanie lub grupowanie kolorowych obiektów. Tym razem musimy niszczyć wielobarwne sfery zanim dotrą do dolnej krawędzi ekranu. Oczywiście z czasem poruszają się one coraz szybciej, więc zabawa nabiera tempa. Największą ilość punktów otrzymujemy natomiast za niszczenie szczególnie dużych grup sfer.

Główną formą zabawy w Ball Fighter jest rozgrywka jednoosobowa, składająca się z wielu różnych trybów (Arcade, Survival, Brain Breaker, gracz przeciwko sztucznej inteligencji). Oprócz nich możemy też zmierzyć się w grze wieloosobowej. Podczas samych potyczek znajdujemy najróżniejsze bonusy, jak chociażby bombę, czy wyrzutnię rakiet, które mogą przeważyć szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Ball Fighter

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Ball Fighter Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare
NDS
PC