Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Bakugan: Rise of the Resistance (NDS)
OkładkaBakugan: Rise of the Resistance (NDS)

Bakugan: Rise of the Resistance NDS

Bakugan: Rise of the Resistance to połączenie gry strategicznej z RPG, które oparto na popularnym serialu animowanym i linii zabawek. Tytuł czerpie pomysły z popularnego gatunku tower defense i oferuje trzydzieści poziomów umiejscowionych w sześciu różnych lokacjach.

Strategiczne | fantasy | tower defense | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bakugan: Rise of the Resistance Premiera NDS

23września2011

producent: Nelvana Enterprises wydawca: Activision Blizzard

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bakugan: Rise of the Resistance

Pokemon Black

Pokemon Black 2

Pokemon White 2

Bakugan: Rise of the Resistance jest hybrydą przygodowej gry RPG i tytułów z gatunku tower defense, której fabuła opiera się na popularnym w Stanach Zjednoczonych i Europie serialu animowanym.

Wydarzenia przedstawione w grze nie są bezpośrednią adaptacją scenariusza któregoś z sezonów serii telewizyjnej i przedstawiają całkowicie oryginalną historię. Nową Vestorię atakuje tajemnicza grupa bakuganów i ich trenerów. Tylko gracze, którzy wcielą się zarówno w Dana, głównego bohatera kreskówki, jak i w inne postacie znane z małego ekranu, są w stanie pokonać zagrożenie ze strony nieznanych najeźdźców. Żeby osiągnąć ten cel będą musieli pokonać 30 poziomów umiejscowionych w sześciu różnych lokacjach świata gry, wykorzystując przy tym 35 unikalnych bakuganów, nad którymi będą mogli przejąć kontrolę trakcie pojedynków rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Co ważne, umiejętności każdego z posiadanych stworów można dowolnie modyfikować i ulepszać, a stosując ich różne kombinacje oraz strategie, powiększamy swoje szanse na zwycięstwo w walce z innymi trenerami i falami atakujących nas przeciwników.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bakugan: Rise of the Resistance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.