Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Awakened (X360)
OkładkaAwakened (X360)

Awakened X360

Zręcznościowa gra akcji o przygodach superbohatera walczącego z siłami zła. Tworzymy w niej własnego herosa i dobieramy mu supermoce z bogatego katalogu opcji. W kampanii dla pojedynczego gracza zmagamy się z kolejnymi przeciwnikami i bossami.

Zręcznościowe | FPP | superbohaterowie | indie | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Awakened Premiera X360

anulowana

producent: Phosphor Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Awakened to gra akcji pozwalająca nam wejść w skórę superbohatera. Dysponując nadnaturalnymi mocami, mierzymy się ze złowrogimi siłami dążącymi do zawładnięcia światem.

Gra bazuje w ogromnej części na pomysłach, jakie stały za długo produkowanym i w końcu niedokończonym projektem Hero – Phosphor Games zostało bowiem założone przez byłych pracowników studia zajmującego się wspomnianym projektem na zlecenie upadłej firmy Midway.

Awakened pozwala nam stworzyć swojego bohatera zupełnie od podstaw, określając zarówno jego wygląd, jak i dostępne supermoce. Tych jest szczególnie dużo – od czasowej przemiany własnej skóry w kamień czy telekinezę, aż po władzę nad żywiołem powietrza i pokonywanie wrogów poprzez wywoływanie małych tornad. Kampania dla pojedynczego gracza ogranicza jednak ogromne możliwości kreacji postaci po to, by niemożliwe było stworzenie niepokonanego herosa.

Tytuł posiada również tryb rozgrywki multiplayer, w którym element kreacji jest również niezwykle istotny – sami decydujemy bowiem o zasadach zabawy, o tym w jakie dokładnie postacie się wcielimy i z kim będziemy walczyć.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Awakened: Odpowiednia dla każdego wieku.