Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONESwitch
Okładka Autobahn Police Simulator 2 (PS4)
OkładkaAutobahn Police Simulator 2 (PS4)

Autobahn Police Simulator 2

Autobahn Police Simulator 2 to kontynuacja zapoczątkowanej w 2015 roku serii symulatorów umożliwiających wcielenie się w policjanta drogówki. Gra została przygotowana przez Z-Software. Za jej wydanie odpowiada firma Aerosoft GmbH.

Symulacje | samochodowe | sandbox | elementy strategiczne | policyjne

Autobahn Police Simulator 2 Premiera

7gru2017

PC

3mar2020

PS4

4lis2020

XONE

24lut2022

Switch

producent: Z-Software wydawca: Aerosoft

Gry podobne do Autobahn Police Simulator 2

This is the Police 2

Beat Cop

Police Simulator: Patrol Officers

Autobahn Police Simulator 2 to produkcja, która umożliwia graczom wcielenie się w policjanta niemieckiej drogówki. Gra jest kontynuacją Autobahn Police Simulator z 2015 roku i została przygotowana przez Z-Software. Za wydanie tego tytułu odpowiada firma Aerosoft GmbH.

Mechanika

Autobahn Police Simulator 2 skupia się na realistycznym odwzorowywaniu codziennej pracy funkcjonariuszy policji na niemieckich autostradach. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 20 misji fabularnych, okraszonych animowanymi scenkami i zdubbingowanymi dialogami.

Poza głównym wątkiem fabularnym mamy możliwość brania udziału w aktywnościach pobocznych. Znajdziemy pośród nich wiele zróżnicowanych operacji, takich jak m.in. emocjonujące pościgi, zawiadomienia o wypadkach, misje konwojowe czy kontrole drogowe (w tym także przeszukania pojazdów). Wykonywanie tych zadań pozwala nam awansować w policyjnej hierarchii. Po autostradach możemy się poruszać trzema rodzajami samochodów: oznakowanym, nieoznakowanym oraz policyjnym vanem. Każdy z nich jest realistycznie odwzorowany, wliczając to takie detale, jak dźwięk syren zmieniający się w zależności od misji, w której bierzemy udział.

Nowość w Autobahn Simulator 2 stanowi posterunek policji. To właśnie w nim zaczynamy grę i tam przebywają nasi koledzy po fachu. Z czasem mamy możliwość rozwijania go, dzięki czemu odblokowujemy dostęp do kolejnych zadań, ekwipunku (w tym pojazdów) i możliwości (np. wspierający nas w czasie misji helikopter).

Produkcja studia Z-Software oferuje rozbudowany kreator postaci, dzięki któremu możemy dostosować takie detale jak płeć, twarz, budowa ciała czy ubranie.

Kwestie techniczne

Autobahn Police Simulator 2 posiada prostą, wykonaną w trzech wymiarach oprawę graficzną. Grafice daleko jest do współczesnych standardów AAA.

Ostatnia modyfikacja 5 listopada 2021

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Autobahn Police Simulator 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Autobahn Police Simulator 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Quad Core 3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
  • 20 GB HDD
  • Windows 7/8/10
PC
PS4
XONE
Switch