Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Autobahn Police Simulator 2 (PC)

Autobahn Police Simulator 2 PC

Autobahn Police Simulator 2 to kontynuacja zapoczątkowanej w 2015 roku serii symulatorów, umożliwiających wcielenie się w policjanta drogówki. Gra została przygotowana przez Z-Software. Za jej wydanie odpowiada firma Aerosoft GmbH.

Symulacje | sandbox | elementy strategiczne | policyjne

PC Windows
Okładka Autobahn Police Simulator 2 (PC)

producent: Z-Software

wydawca: Aerosoft

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7grudnia2017

7grudnia2017

Steam

Autobahn Police Simulator 2 to produkcja, która umożliwia graczom wcielenie się w policjanta niemieckiej drogówki. Gra jest kontynuacją Autobahn Police Simulator z 2015 roku i została przygotowana przez Z-Software. Za wydanie tego tytułu odpowiada firma Aerosoft GmbH.

Mechanika

Autobahn Police Simulator 2 w wersji na PC skupia się na realistycznym odwzorowywaniu codziennej pracy funkcjonariuszy policji na niemieckich autostradach. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 20 misji fabularnych, okraszonych animowanymi scenkami i zdubbingowanymi dialogami.

Poza głównym wątkiem fabularnym mamy możliwość brania udziału w aktywnościach pobocznych. Znajdziemy pośród nich wiele zróżnicowanych operacji, takich jak m.in. emocjonujące pościgi, zawiadomienia o wypadkach, misje konwojowe czy kontrole drogowe (w tym także przeszukania pojazdów). Wykonywanie tych zadań pozwala nam awansować w policyjnej hierarchii. Po autostradach możemy się poruszać trzema rodzajami samochodów: oznakowanym, nieoznakowanym oraz policyjnym vanem. Każdy z nich jest realistycznie odwzorowany, wliczając to takie detale, jak dźwięk syren zmieniający się w zależności od misji, w której bierzemy udział.

Nowość w przygotowanym z myślą o PC Autobahn Simulator 2 stanowi posterunek policji. To właśnie w niej zaczynamy grę i tam przebywają nasi koledzy po fachu. Z czasem mamy możliwość rozwijania go, dzięki czemu odblokowujemy dostęp do kolejnych zadań, ekwipunku (w tym pojazdów) i możliwości (np. wspierający nas w czasie misji helikopter).

Produkcja studia Z-Software oferuje rozbudowany kreator postaci, dzięki któremu możemy dostosować takie detale jak płeć, twarz, budowa ciała czy ubranie.

Kwestie techniczne

Autobahn Police Simulator 2 na PC posiada prostą, wykonaną w trzech wymiarach oprawę graficzną. Grafice daleko jest do współczesnych standardów AAA.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Autobahn Police Simulator 2

Klasyfikacja PEGI Autobahn Police Simulator 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Autobahn Police Simulator 2

PC Windows

Minimalne: Quad Core 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/10