Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Arcane Chronicles (WWW)
OkładkaArcane Chronicles (WWW)

Arcane Chronicles WWW

Przeglądarkowa produkcja MMORPG, utrzymana w stylistyce dark fantasy. W grze odkrywamy tajemnice fantastycznego, średniowiecznego świata poszukując starożytnych skarbów, zakładając gildie oraz sojusze i rywalizując z innymi graczami w jednym w z kilku trybów rozgrywki PvP.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arcane Chronicles Premiera WWW

anulowana

producent: PlayWorks Corp. wydawca: Nexon Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Arcane Chronicles

Path of Exile

Drakensang Online

Fragoria

Arcane Chronicles to rozpowszechniana w formule free-to-play przeglądarkowa gra MMORPG, utrzymana w stylistyce dark fantasy. Produkcja, przypominająca nieco klasyczne tytuły hack’n’slash, pozwala na eksplorację bogatego i pełnego tajemnic świata, kładąc nacisk na współpracę pomiędzy graczami oraz rywalizację PvP. Wydawcą gry przygotowanej przez studio PlayWorks jest koreańska korporacja Nexon, specjalizująca się w sieciowych grach free-to-play.

Akcja gry przenosi nas do fantastycznego średniowiecznego świata, złożonego z 30 szczegółowych i zróżnicowanych map oraz 10 niebezpiecznych lochów. Przed nami ogromna ilość questów, sprowadzających się w znacznej mierze do eksploracji i poszukiwania starożytnych skarbów, a także licznych starć z ponad 300 rodzajami wrogów.

Swą wędrówkę rozpoczynamy od stworzenia postaci naszego bohatera, wybierając płeć oraz jedną z trzech dostępnych klas: maga, wojownika i szamana. Każda z nich posiada trzy alternatywne drzewka rozwoju, które podczas gry możemy zmieniać. W miarę rozwoju naszego bohatera i nabywania przez niego doświadczenia, podnosimy posiadane przezeń umiejętności oraz ulepszamy dostępny ekwipunek i arsenał broni. Ponieważ gra korzysta z systemu mikropłatności, w specjalnym sklepie możemy nabyć rozmaite ekskluzywne przedmioty oraz szereg wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę i rozwój postaci.

Jak w każdej grze MMO, istotą zabawy w Arcane Chronicles jest oczywiście współpraca oraz rywalizacja pomiędzy grającymi. Podczas zabawy tworzymy gildie i zakładamy sojusze z innymi graczami, dzięki czemu wiele z postawionych przed nami zadań okazuje się znacznie łatwiejszych. Autorzy zastosowali specjalny system auto-hunt, dzięki któremu nasza postać zyskuje doświadczenie nawet w chwili, gdy nie uczestniczymy bezpośrednio w rozgrywce. Prawdziwym sprawdzianem dla naszego bohatera się dostępne w grze tryby zabawy PvP, takie jak Boss Raid czy Castle Siege.

Pod względem oprawy gra wyróżnia się spośród innych produkcji przeglądarkowych szczegółową grafiką i wysokiej jakości efektami specjalnymi. Rozwój wydarzeń obserwujemy w perspektywie izometrycznej, przypominającej klasyczne tytuły hack’n’slash w stylu kultowego Diablo czy Sacred.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 2.9 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Arcane Chronicles: Odpowiednia dla każdego wieku.