Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXBOXPS2GBA
Okładka Antz Extreme Racing (PC)

Antz Extreme Racing

W grze wybieramy jednego z sześciu owadzich bohaterów animowanego filmu „Mrówka Z” , którymi ścigamy się przeróżnymi pojazdami po zakamarkach malowniczego ogrodu.

Wyścigi | filmy animowane

Okładka Antz Extreme Racing (PC)

data premiery gry:

26lip2002

PC PS2 XBOX

7gru2002

GBA

Antz Extreme Racing to kolejna gra wykorzystująca wizerunki bohaterów animowanego filmu „Mrówka Z”. W grze możemy wybrać jednego z sześciu owadów, którymi ścigamy się przeróżnymi pojazdami po zakamarkach malowniczego ogrodu. Na początku dostępne mamy jedynie mrówkę Z i Bala, a w miarę postępów pojawiają się kolejni bohaterowie z filmu. Wyścigi prowadzone są przy pomocy całkowicie nietypowych przedmiotów, jak szklanki po drinkach, czy liście, na których surfujemy po oczku wodnym. Wszystko zaś rozgrywa się z zawrotnym dla małych owadów tempie dochodzącym do 1 k/h. Naszym zadaniem jest oczywiście zajęcie pierwszego miejsca w rankingu całego mrowiska, zamieszkałego przecież przez niebagatelną liczbę mieszkańców w ilości 5 milionów!

W grze spotkamy znane postacie z filmu animowanego: robotnik Z-4195 (znany jako Z), sześcionogą, lecz uroczą księżniczkę Bala, niezawodnych przyjaciół Azteca i Weavera, wojownika Cuttera, oraz mistrza manipulacji, generała Mandible, a każdy z nich napotka inne wyzwania. Zarówno proste jak i bardziej pokręcone trasy wymagają dużej zręczności w omijaniu pułapek oraz zbierania po drodze przydatnych bonusów, mogących ułatwić zwycięstwo. Do wyboru mamy cztery różne tryby gry: driving, running, boarding i flying. Dostępna jest rozgrywka wieloosobowa do czterech osób.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Antz Extreme Racing

Wymagania wiekowe Antz Extreme Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Antz Extreme Racing

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

Wykorzystuje: karta pamięci, Multitap

Game Boy Advance

Game Boy Advance

Wykorzystuje: link-kabel + dodatkowo (GBA): link-kabel

PC
PS2
XBOX
GBA