Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOSSwitch
Okładka Another Eden: The Cat Beyond Time and Space (AND)

Another Eden: The Cat Beyond Time and Space

Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time

Wydana oryginalnie na platformach mobilnych gra jRPG, w której podróżujemy po fantastycznej krainie, wcielając się w chłopaka starającego się uratować swoją siostrę przed Królem Demonów. Another Eden: The Cat Beyond Time and Space jest dziełem Wright Flyer Studios.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | 2D | podróże w czasie | jRPG

Okładka Another Eden: The Cat Beyond Time and Space (AND)

data premiery gry:

28sty2019

AND iOS

data nieogłoszona

Switch

Wydane na Switch, AND i iOS Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time jest osadzoną w świecie fantasy grą z gatunku jRPG, którą łączy elementy dwu- i trójwymiarowych produkcji. Fabuła tego tytułu opiera się na motywie podróży w czasie. Gra pierwotnie ukazała się na platformach mobilnych, gdzie funkcjonowała w modelu F2P. Za jej stworzenie odpowiada firma Wright Flyer Studios.

Fabuła

W Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time gracz wciela się w Aldo – młodzieńca, który stara się uratować siostrę przed straszliwym Królem Demonów. Opowieść przedstawiona w grze opiera się mocno na motywie podróży w czasie w celu zmienienia wydarzeń, które miały już miejsce.

Mechanika

W Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time naszym zadaniem jest dotarcie do końca historii złożonej z kilkudziesięciu rozdziałów. Akcję obserwujemy najczęściej z boku, z tzw. perspektywy side-scrollowej. Od czasu do czasu kamera przemieszcza się jednak – wówczas gra oferuje nam możliwość eksplorowania świata w pełnym 3D. W czasie zabawy możemy wchodzić w interakcję z bohaterami niezależnymi i zdobywać coraz to mocniejsze przedmioty. Pozyskiwaniu tych ostatnich służy także specjalna ruletka, korzystająca z tzw. kamieni Chronosa. Produkcja Wright Flyer Studios posiada taktyczny, turowy system walki, a w czasie starć kontrolujemy kilka postaci równocześnie. Osiągnięcie sukcesu wymaga uczenia się słabości przeciwników i właściwego dobierania umiejętności.

Tryby gry

Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Wydane na Switch, AND i iOS Another Eden: The Cat that Travels Through Space and Time posiada atrakcyjną oprawę graficzną, która łączy w sobie elementy dwu- i trójwymiarowe. W oczy rzuca się przede wszystkim ciekawy, baśniowy styl artystyczny. Na platformach Android i iOS gra została wydana w modelu free-to-play z mikropłatnościami (za prawdziwe pieniądze kupujemy m.in. ekwipunek). Za skomponowanie części ścieżki dźwiękowej tej produkcji odpowiada Yasunori Mitsuda (Xenogears, seria Chrono).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Another Eden: The Cat Beyond Time and Space

Wymagania wiekowe Another Eden: The Cat Beyond Time and Space

12+

AND
iOS
Switch