Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka All Zombies Must Die! Scorepocalypse (PC)
OkładkaAll Zombies Must Die! Scorepocalypse (PC)

All Zombies Must Die! Scorepocalypse PC

Scorepocalypse to samodzielny dodatek do zwariowanej gry zręcznościowej All Zombies Must Die!, polegającej na eksterminacji zastępów zombie przy użyciu najróżniejszych metod i wymyślnych broni.

To jest dodatek do gry All Zombies Must Die!.

Zręcznościowe | zombie | widok izometryczny | indie | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

All Zombies Must Die! Scorepocalypse Premiera PC

19kwietnia2012

producent: Doublesix wydawca: Doublesix Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do All Zombies Must Die! Scorepocalypse

Alien Shooter

Shadowgrounds

Burn, Zombie, Burn!

All Zombies Must Die! Scorepocalypse to samodzielny dodatek do gry zręcznościowej, w której naszym głównym zadaniem jest anihilacja hord zombie. Tym razem wskakujemy w buty zupełnie nowego bohatera, McJaggera, i ruszamy do walki z armią nieumarłych, w której liczy się tylko jedno – wynik. Aby stać się najlepszym zabójcą zombie w Deadhill musisz jedynie zrealizować tytułowy cel: wszystkie zombie muszą umrzeć!

W spin-offie zwiedzimy zarówno dobrze nam znane miejsca, takie jak plac miejski, centrum handlowe czy przedmieścia, jak i nowe - bazę wojskową i cmentarz. Będziemy musieli stawić czoła trzem nowym typom zombie – żołnierzowi, necro i duchowi. Do walki posłuży nam znany z podstawowej gry szeroki arsenał narzędzi destrukcji i dwie nowe bronie, czyli mini-gun i wyrzutnia rakiet. Możemy też używać ognia, porażenia prądem, silnych fal dźwiękowych czy promieniowania. Końcowy wynik naszych zmagań zależy od kilku czynników m.in. ilości zadań, jakie udało nam się wykonać czy też po prostu liczby nieumarłych, których zdołaliśmy wysłać z powrotem na tamten świat.

Oczywiście poza możliwością zabawy solo, gra oferuje nam ponownie szansę rywalizacji wieloosobowej dla maksymalnie 4 graczy. Nasze wyniki uwzględniane są w specjalnych rankingach, dając możliwość porównywania ich z wynikami innych graczy z całego świata.

Mechanika gry pozostała niemalże niezmieniona, twórcy zrezygnowali jedynie z koncepcji otwartego świata, serwując nam klasyczny „arena shooter”. Ponownie usłyszymy tę samą ścieżkę dźwiękową, nawet menu gry pozostało praktycznie nietknięte. Do dyspozycji graczy oddano też cztery nowe etapy, czyli nieco ponad połowę ich ilości z gry podstawowej. Tak więc prócz nowych scenerii, zombie i broni, o których wspomniano wyżej All Zombies Must Die! Scorepocalypse to praktycznie ta sama gra, która nie oferuje nam wiele więcej niż zwykłe DLC.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 4  

Wymagania wiekowe All Zombies Must Die! Scorepocalypse: 16+

All Zombies Must Die! Scorepocalypse Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista/7