Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDS
Okładka All Star 5-A-Side Football (NDS)
OkładkaAll Star 5-A-Side Football (NDS)

All Star 5-A-Side Football NDS

Piłka nożna z przymrużeniem oka. Zakładasz pięcioosobowy zespół i walczysz o miano najlepszego. Także w trybie multiplayer - w tym przez internet.

Sportowe | piłka nożna | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

All Star 5-A-Side Football Premiera NDS

28maja2010

producent: Oxygen Games wydawca: Oxygen Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do All Star 5-A-Side Football

FIFA 10

FIFA 09

Real Soccer 2009

All Star 5-A-Side Football to gra piłkarska w mocno zręcznościowym wydaniu. Uzyskujemy tu możliwość stworzenia pięcioosobowego zespołu marzeń oraz wzięcia udziału w szeregu turniejów. Gra skupia się na czysto piłkarskich elementach, ograniczając całą resztę (w tym kwestię taktyki) do absolutnego minimum. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialna jest ekipa firmy Oxygen Games.

W All Star 5-A-Side Football oddano do dyspozycji gracza 24 światowej klasy piłkarzy, z których tworzy on pięcioosobowy zespół. Wśród zaproponowanych gwiazd znalazły się takie nazwiska, jak Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic, Luis Figo, Hernan Crespo, Cesc Fabregas oraz Fernando Torres. Swoich podopiecznych możemy poddać ostremu treningowi, za pośrednictwem którego uczą się nowych zagrywek oraz podnoszą swoje statystyki. Należy jednak pamiętać, że można do niego przystąpić tylko w chwili, gdy na koncie posiada się odpowiednią liczbę punktów zdobywanych za zwycięstwa w meczach z drużynami przeciwników.

Dokonujemy tego na przestrzeni trzech rozbudowanych turniejów piłkarskich, rozgrywanych na arenach otwartych i zamkniętych. Cały czas odblokowujemy również nowe triki, przydatne w szczególności w meczach z trudniejszymi rywalami. Całość została zaprezentowana w karykaturalnej, trójwymiarowej oprawie graficznej, która niestety nie robi zbyt dobrego wrażenia.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji także tryb rozgrywki wieloosobowej. Możemy go przetestować z najbliższymi przyjaciółmi przez WiFi, jak i z nieznajomymi – produkcja wspiera bowiem obsługę Nintendo WiFi Connection. Umożliwia zatem rozgrywanie meczy przez internet.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI All Star 5-A-Side Football

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.