Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS2WiiNDSPC
Okładka Aliens in the Attic (PS2)
OkładkaAliens in the Attic (PS2)

Aliens in the Attic

Gra zręcznościowa na podstawie filmu pod tym samym tytułem. Produkcja opowiada o grupie dzieci, które stawiają czoła małym, złośliwym przybyszom z innej planety. Twórcy przygotowali kilkanaście poziomów, rozgrywających się w czterech różnych lokacjach.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aliens in the Attic to zręcznościowa gra bazująca na filmie pod tym samym tytułem. Zarówno obraz kinowy, jak i wersja interaktywna przedstawiają historię grupy dzieciaków, które musza podczas wakacji stawić czoła zgrai małych i wyjątkowo złośliwych kosmitów. Przybysze zamierzając przejąć kontrolę nad całym domem, a w perspektywie – również światem , a nasi mali bohaterowie muszą im w tym przeszkodzić (jednocześnie nie pozwalając, by o wszystkim dowiedzieli się rodzice).

Aliens in the Attic w wersji na większe platformy to gra stawiająca gracza po przeciwnej stronie barykady. Kierować będziemy jednym z czterech kosmicznych gości (można przełączać się między nimi w trakcie zabawy), a naszym zadaniem będzie objąć pełną władzę nad domem z dzieciakami, a może nawet i światem! Na dotarcie do ostatecznego celu mamy 15 poziomów umieszczonych w czterech różnych lokacjach.

Tytuł przeznaczony jest raczej dla młodszego odbiorcy i należy do bardzo popularnej rodziny trójwymiarowych zręcznościowek wypuszczanych, by skorzystać na działaniu filmowej machiny marketingowej.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Aliens in the Attic

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Aliens in the Attic Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
PS2
Wii
NDS