Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Airport Simulator 2014 (PC)

Airport Simulator 2014 PC

Symulator lotniska, w którym zarządzamy koordynacją ruchu na płycie postojowej oraz obsługą samolotów. Tytuł pozwala na pokierowanie zarówno maszynami powietrznymi, jak i pojazdami technicznymi. Gra charakteryzuje się prostą, trójwymiarową oprawą graficzną.

Symulacje | ekonomiczne | samoloty | porty lotnicze/kontrola lotów

PC Windows
Okładka Airport Simulator 2014 (PC)

producent: ActaLogic

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18października2013

Airport Simulator 2014 to gra odzwierciedlająca proces zarządzania portem lotniczym w wielu jego aspektach. Za produkcję odpowiada studio ActaLogic, mające w swoim dorobku m. in. Symulator Farmy 2013 czy Skyscraper Simulator.

Gra przenosi nas na płytę lotniska międzynarodowego, gdzie głównym zadaniem jest kompleksowe zarządzanie maszynami znajdującymi się na płycie postojowej. Proces obsługi statku powietrznego zaczyna się od jego przyjęcia, doprowadzenia na odpowiednie stanowisko i rozładowania pasażerów. Potem następuje część właściwa zabawy – za pomocą różnych pojazdów technicznych uzupełniamy zapas paliwa, sprzątamy, myjemy oraz uzupełniamy pokładowy catering. Po ukończeniu wszystkich czynności pozostaje nam już tylko zaprosić pasażerów do środka maszyny i zezwolić na start samolotu.

Drugi z modułów opiera się na zarządzaniu lotniskiem – w każdej chwili możemy podjąć decyzję o rozbudowie terminala, wprowadzeniu nowych udogodnień dla pasażerów czy dodaniu kolejnych miejsc postojowych. Dzięki temu nasze możliwości w zakresie przyjmowania samolotów zwiększą się aż do ośmiu maszyn jednocześnie. Oprócz swobodnej zabawy w prowadzenie portu lotniczego autorzy przygotowali również szereg zadań i scenariuszy, które pozwolą nam na kompleksową obsługę maszyn – nie zapomniano również o samouczku wprowadzającym w niuanse pracy obsługi lotniska.

Dodatkową atrakcją jest szansa kontroli samolotów podczas procesu kołowania na miejsce postoju oraz odprowadzania maszyny do hangaru, gdzie przechodzi rutynową kontrolę stanu technicznego. W każdej chwili możemy również pokierować dowolnym pojazdem technicznym, a w razie potrzeby zautomatyzujemy wszystkie procesy dzięki sztucznej inteligencji.

Gra charakteryzuje się prostą, trójwymiarową grafiką. Uwagę zwracają przede wszystkim wiernie odwzorowane modele samolotów oraz pojazdów służb lotniskowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,1 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Gry podobne do Airport Simulator 2014

Wymagania wiekowe Airport Simulator 2014

odpowiednia dla każdego wieku