Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Airport Control Simulator (PC)

Airport Control Simulator PC

Gra o pracy kontrolera ruchu, w której musimy zadbać o odpowiednie pokierowanie samolotami znajdującymi się w powietrzu. Wykonując to zdanie należy brać pod uwagę takie parametry jak trasa przelotu, prędkość, czy kierunek pojazdów.

Logiczne | samoloty | maszyny i urządzenia | porty lotnicze/kontrola lotów

PC Windows
Okładka Airport Control Simulator (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7maja2010

Airport Control Simulator to niezbyt skomplikowana gra symulacyjna, w której naszym zadaniem jako kontrolera lotu będzie takie pokierowanie samolotami, by wszystkie szczęśliwie wylądowały. Podczas rozgrywki kontrolujemy kierunek, prędkość i wysokość lotu każdego samolotu znajdującego w obszarze działań naszego lotniska. Wpierw musimy ustawić jego trasę przelotu, tak by idealnie skierował się na pas lądowania, a potem odpowiednio dobrać pozostałe parametry. Każdy pas ma właściwe sobie wymagania odnośnie prędkości oraz wysokości, więc by zapewnić szczęśliwe lądowanie należy zadbać o ich spełnienie.

Wraz z postępami w grze na raz w powietrzu znajdować się będzie coraz więcej samolotów. Każdy ma ograniczony zapas paliwa i trzeba tak ustawić ich kolejność, by wszyscy zdążyli wylądować zanim ich baki opustoszeją. Przy dużym ruchu powietrznym dodatkowym problemem staje się takie jego ustawienie, by nie doszło do kolizji.

Airport Control Simulator oferuje możliwość pokierowania lotem na 15 lotniskach o wrastającym poziomie trudności. Skuteczne ukończenia zadań na jednym z nich, odblokowuje dostęp do kolejnych.

Gra posiada prostą, ale funkcjonalną grafikę. Cały ekran zajmuje widok lotniska, będący lekko obrobionym zdjęciem satelitarnym rzeczywistego portu lotniczego. Na tym tle poruszają się animowane dwuwymiarowe samoloty.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Gry podobne do Airport Control Simulator

Klasyfikacja PEGI Airport Control Simulator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Airport Control Simulator

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB, 200 MB HDD, Windows XP/Vista/7