Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock (PC)

Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock PC

Tytuł pierwszego oficjalnego rozszerzenia do gry To End All Wars – strategii wojennej, opracowanej przez studio AGEOD z myślą o zaawansowanych graczach. Add-on wprowadza pięć zupełnie nowych scenariuszy, których akcja toczy się w latach 1915-1918.

To jest dodatek do gry Ageod's To End All Wars.

Strategiczne | I wojna światowa | turowe | 2D | strategiczne wojenne

PC Windows
Okładka Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

24lutego2015

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Breaking the Deadlock to tytuł pierwszego oficjalnego rozszerzenia do wydanej w 2014 roku gry To End All Wars - hardcore’owej strategii wojennej studia AGEOD, odtwarzającej przebieg najistotniejszych kampanii I wojny światowej. Dodatek rozszerza grę podstawową o pięć zupełnie nowych scenariuszy, rozgrywających się w latach 1915-1918.

W kampanii Serbia 1915 (12 tur) bierzemy udział w prowadzonej na Półwyspie Bałkańskim ofensywie państw centralnych, mającej na celu utworzenie bezpiecznej linii wsparcia pomiędzy Niemcami a Imperium Ottomańskim. Rumania 1916 (30 tur) obrazuje przebieg walk na terytorium dzisiejszej Rumunii, podczas których układ sił zmieniał się parokrotnie, a obie rywalizujące ze sobą armie Rosji i Austro-Węgier poniosły potężne straty. Caporetto 1917 (8 tur) to krótki scenariusz, w którym połączone wojska niemiecko-austriackie po raz pierwszy zastosowały m.in. gaz bojowy oraz nową taktykę uderzenia za pomocą grup szturmowych. W kampanii Palestine 1917-1918 (24 tury) uczestniczymy zaś w starciu wojsk brytyjskich i tureckich, w których kluczową rolę odegrała logistyka oraz wykorzystanie nietypowego ukształtowania terenu.

Piąty i jednocześnie najbardziej rozbudowany scenariusz, nazwany Grand Campaign 1916-1918, pozwala odtworzyć przebieg działań wojennych począwszy od przełomowego roku 1916 aż do końca wojny. W tym wypadku mamy pełną swobodę działania i nieograniczony wpływ na losy całej I wojny światowej, które możemy kształtować zgodnie z własną wizją i strategią działania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło   / E-mail     Liczba graczy: 1 - 3  

Gry podobne do Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock

Wymagania wiekowe Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ageod's To End All Wars: Breaking the Deadlock

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 550 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8