Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Agassi Tennis Generation 2002 (PC)

Agassi Tennis Generation 2002 PC

Symulacja gry w tenisa sygnowana nazwiskiem słynnego gracza Andre’a Agassiego. Gracz może rozgrywać mecze tenisowe jako sam Agassi, lub też stać się jednym z ponad trzydziestu innych zawodników i walczyć o najwyższe miejsce w rankingu tej dyscypliny sportowej.

Sportowe | tenis

PC Windows
Okładka Agassi Tennis Generation 2002 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1czerwca2002

Symulacja gry w tenisa sygnowana nazwiskiem słynnego gracza Andre’a Agassiego. Gracz może rozgrywać mecze tenisowe jako sam Agassi (sylwetka gracza i jego ruchy odtworzone zostały przy pomocy technologii motion-capture), lub też stać się jednym z ponad trzydziestu innych zawodników i walczyć o najwyższe miejsce w rankingu tej dyscypliny sportowej. Na początku rozgrywki otrzymujemy do dyspozycji 10 tysięcy dolarów, a następnie musimy nie tylko dobrze grać na korcie i wygrywać mecze, lecz również zadbać o rozwój naszej formy fizycznej (tj. zatrudniać trenerów i podnosić umiejętności gry w tenisa: silniejsze uderzenie piłki, technika odbić, piłki podkręcone, itp.) oraz odpowiednie dochody finansowe (tj. intratne kontrakty ze sponsorami, reklamy, itp.). W „Agassi Tennis Generation 2002” mecze toczą się na dwunastu rzeczywistych kortach tenisowych odwzorowanych w pełni trójwymiarowej grafice. Gra pozwala na rozgrywkę w czterech trybach: Quick Match, Arcade, Tournament oraz Career.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Agassi Tennis Generation 2002

Klasyfikacja PEGI Agassi Tennis Generation 2002

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Agassi Tennis Generation 2002

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Agassi Tennis Generation 2002 zapowiedziany

wiadomość9 kwietnia 2002

Francuska firma Cryo Interactive oraz kanadyjska firma Dreamcatcher Interactive zapowiedziały wydanie symulacji gry w tenisa sygnowanej nazwiskiem słynnego gracza Andre’a Agassiego – „Agassi Tennis Generation 2002”.