Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Addiction Pinball (PC)

Addiction Pinball PC

Kolejna produkcja z popularnego gatunku pinballi, opracowana przez brytyjskie studio Team 17 Software. W grze znajdziemy dwa szczegółowo dopracowane stoły, poświęcone dwóm popularnym grom brytyjskiego producenta: World Rally Fever oraz Worms.

Zręcznościowe | pinball

PC Windows
Okładka Addiction Pinball (PC)

producent: Team 17

wydawca: Microprose

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12maja1998

Kolejna produkcja zręcznościowa, zaliczana do popularnego gatunku pinballi. Za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Team 17 Software, znane z takich pozycji, jak Alien Breed, Body Blows czy pierwsze Lemmingi. Addiction Pinball poświęcono zaś dwóm hitom brytyjskiego producenta, World Rally Fever oraz Worms.

Twórcy oddali do dyspozycji graczy 2 stoły, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Pierwszy z nich poświęcono kreskówkowej grze wyścigowej World Rally Fever, wydanej przez Team 17 w 1996 roku. Zgodnie z tematyką stołu, naszym zadaniem – oprócz uzyskania możliwie jak najlepszego wyniku – będzie udział w kolejnych szalonych wyścigach, osadzonych w znanej z pierwowzoru, humorystycznej stylistyce. Na drugim ze stołów spotykamy dobrze znane z gry Worms, sympatyczne uzbrojone robaki. Naszym celem jest wykonywanie kolejnych misji, zdobywanie nowych broni i zwiększanie rangi swoich żołnierzy. Dzięki temu przenosimy się w kolejne z 5 znanych z Wormsów lokacji, takich jak Arktyka, Mars, dżungla, pustynia i piekło.

Autorzy Addiction Pinball zadbali o odpowiednią oprawę audio-wizualną, zgodną ze współczesnymi standardami gatunku. Podczas gry stoły możemy oglądać w klasycznej, dwuwymiarowej perspektywie przypominającej bestsellerowe produkcje 21st Century Entertainment, bądź w widoku 3D. Obie plansze dysponują szeroką paletą kolorów oraz błyskających świateł, zaś oprócz typowych dla każdego z pinballi ramp i bumperów, zawierają mnóstwo trybów specjalnych oraz animowany wyświetlacz, na którym zagramy w szereg zręcznościowych mini-gierek.

„Odchudzona” wersja Addiction Pinball, zawierająca tylko stół Worms, dołączana była przez Team 17 do wielu zbiorczych wydań popularnej serii o wojowniczych robakach. Worms Pinball doczekał się także konwersji na konsolę Sony PlayStation. W 2011 roku odświeżona wersja gry trafiła ponownie do dystrybucji cyfrowej m.in. na platformie Steam.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Addiction Pinball

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Addiction Pinball

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 90 MHz, 16 MB RAM, Karta grafiki 1 MB, Windows 95