Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka 3D American Pool (PC)
Okładka3D American Pool (PC)

3D American Pool PC

Symulacja gry w amerykańską odmianę bilardu uwzględniająca większość zasad rządzących tym sportem. Całość zaprezentowana została w pełnym trójwymiarze, tyczy się to zarówno stołu (wraz z bilami), jak i elementów go otaczających.

Sportowe | bilard | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

3D American Pool Premiera PC

15marca2004

pudełko PL

15marca2004

producent: Play-publishing wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Symulacja gry w amerykańską odmianę bilardu uwzględniająca większość zasad rządzących tym sportem. Całość zaprezentowana została w pełnym trójwymiarze, tyczy się to zarówno stołu (wraz z bilami), jak i elementów go otaczających. Gracz ma pełną dowolność podglądu aktualnej sytuacji, może manipulować kamerą (obracać nią we wszystkie strony, przybliżać lub oddalać itp.) a więc i symulować przyszłe zagrania. Nie mniej istotne jest ułożenie samego kija (w trakcie przymierzania się do uderzenia). Co ciekawe, istnieje również możliwość podkręcania toru bili (przydatne przy wykonywaniu tzw. trickshotów). One same zachowują się zgodnie z zasadami fizyki. Interfejs jest maksymalnie uproszczony, tak aby gracz bez zbędnych przymiarek od razu mógł przejść do właściwej rozgrywki. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość załączenia okienka z podpowiedziami, które wybierze jedną z bil i zasugeruje sposób jej uderzenia bądź też przybliży zasady gry.

Gracz nie jest ograniczony do urządzania potyczek ze sterowaną przez komputer sztuczną inteligencją. Istnieje opcja uruchomienia gry w trybie dla dwóch graczy, którzy oddają swe uderzenia na przemian (zgodnie z obowiązującymi zasadami). Pod koniec gry mogą oni porównać a następnie zapisać swoje wyniki (ranking zwycięzców).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

3D American Pool cena w dniu premiery: 9,90 PLN

Wymagania wiekowe 3D American Pool: Odpowiednia dla każdego wieku.

3D American Pool Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Intel Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D
  • 300MB HDD