Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka 2 Fast Driver (PC)

Maluch Racer 2 PC

2 Fast Driver

Maluch Racer 2 to kontynuacja wydanej w 2003 roku niskobudżetowej ścigałki autorstwa polskiego studia PLAY. Do zrealizowanych z przymrużeniem oka wyścigów stają tytułowe Maluchy, czyli niezwykle popularne w naszym kraju Fiaty 126p.

Wyścigi | samochodowe | polskie

PC Windows
Okładka 2 Fast Driver (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18kwietnia2004

18kwietnia2004

pudełko PL

Maluch Racer 2 to kontynuacja wydanej w 2003 roku niskobudżetowej ścigałki autorstwa polskiego studia PLAY. Do zrealizowanych z przymrużeniem oka wyścigów stają tytułowe Maluchy, czyli niezwykle popularne w naszym kraju Fiaty 126p. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji gry, w której mogliśmy zasiąść za kierownicą jednego z sześciu Maluchów, opisywana kontynuacja zawiera dziesięć modyfikacji kultowego pojazdu. Gracze mogą zdecydować się na różnorodne warianty tuningowe, a nawet wybrać wersję pick-up czy cabrio. Różnice pomiędzy dostępnymi odmianami Malucha nie ograniczają się już wyłącznie do wyglądu poszczególnych pojazdów. O ile moc silnika najsłabszych modeli nie przekracza trzydziestu koni mechanicznych, o tyle w topowych modelach może być ona nawet czterokrotnie większa. Kolejne wersje małego Fiacika odblokowywane są w miarę postępów w grze.

Maluch Racer 2 oprócz możliwości przystąpienia do pojedynczego wyścigu oferuje pełnoprawny tryb kariery. Producenci gry przygotowali w sumie dziesięć zróżnicowanych tras, na których rozgrywane są wyścigi tytułowych pojazdów. Lista dostępnych obiektów obejmuje między innymi pokonywane nocą miasto, profesjonalny tor wyścigowy czy też zaśnieżoną drogę. Z innych ciekawostek warto jest wspomnieć o widoku od środka pojazdu, którego brakowało w pierwszej części Maluch Racera. Poprawiono również poziom sztucznej inteligencji pozostałych kierowców.

Opisywana gra działa na zupełnie nowym trójwymiarowym silniku graficznym. Usprawnienia objęły między innymi modele poszczególnych pojazdów oraz wygląd otoczenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 943 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Maluch Racer 2

Wymagania wiekowe 2 Fast Driver

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Maluch Racer 2

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 1GHz, 128MB RAM, akcelerator 3D 32MB, 2GB na HDD, Windows 98/98SE/ME/2K/NT/XP

Lubię grać w kaszanki, ale wstydzę się tego
Lubię grać w kaszanki, ale wstydzę się tego

wiadomość14 lipca 2014

W ramach cyklu: 'Temat Tygodnia', poświęconemu tym razem zagadnienia: 'Gry, których się wstydzimy' - prezentuję swoje spojrzenie i zachęcam do sprawdzenia pozostałych artykułów należących do tej serii!