Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Chronos - seria gier

Chronos: Before the Ashes
Chronos: Before the Ashes

RPG 1 grudnia 2020

Gra RPG akcji, która stanowi prequel Remnant: From the Ashes. W Chronos: Before the Ashes wcielamy się w wojownika, który chcąc ocalić ojczystą krainę przed złem, przedziera się przez antyczny labirynt i stawia czoła czyhającym w nim potworom.

PCPS4XONESwitch

Remnant: From the Ashes
Remnant: From the Ashes

Akcji 20 sierpnia 2019

Kooperacyjna gra akcji TPP z elementami RPG, w której trafiamy do postapokaliptycznego uniwersum i stawiamy czoła potworom zwanym The Root. Remnant: From the Ashes zostało opracowane przez studio Gunfire Games (autorów Darksiders III).

PCPS4XONE

Chronos
Chronos

RPG 28 marca 2016

Osadzony w klimatach fantasy trzecioosobowy RPG akcji, zaprojektowany by wykorzystywać gogle rzeczywistości wirtualnej. Twórcą tytułu jest studio Gunfire Games, założone przez byłych członków ekipy Vigil Games, znanej z serii Darksiders. W grze Chronos wcielamy się w postać bohatera, którego zadaniem jest uwolnienie ojczystej krainy od nękającego ją smoka, zamieszkującego starożytny labirynt wypełniony pułapkami i wrogami. Główny problem stanowi jednak fakt, że labirynt otwiera się tylko raz do roku i jeżeli nie uda nam się przemierzyć go na czas, będziemy musieli poczekać kolejne 12 miesięcy. Co ciekawe, wraz z biegiem rozgrywki nasz bohater staje się coraz potężniejszy, ale i coraz starszy – może więc zdarzyć się, że kończąc przygodę będziemy kierowali starcem w podeszłym wieku, który zamiast miecza chętniej używa magii. Sama rozgrywka stanowi połączenie gry przygodowej z klasycznym RPG akcji, kładącym nacisk na eksplorację, walkę oraz oryginalny system rozwoju postaci.

PC