Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC)

Remnant: From the Ashes - Subject 2923

Remnant: From the Ashes - Subject 2923 to drugie płatne rozszerzenie oferujące fabularną kontynuację przygody wzbogaconą zarówno o dwie nowe lokacje, bossów oraz zwykłych przeciwników, jak i unikalne przedmioty do zebrania.

To jest dodatek do gry Remnant: From the Ashes.

Akcji | TPP | elementy RPG | kooperacja | strzelanki | soulslike | urban fantasy

Okładka Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC)

data premiery gry:

20sie2020za 16dni

PC PS4 XONE

Remnant: From the Ashes - Subject 2923 to drugie płatne rozszerzenie do RPG akcji osadzonego w postapokaliptycznym świecie — Remnant from the Ashes. W dodatku kontynuujemy przygodę, ponownie stając przed zadaniem uratowania Ziemi zagrożonej nowymi trudnościami, ale i uzyskujemy odpowiedzi dotyczące niewyjaśnionych kwestii. Za rozszerzenie odpowiada studio Gunfire Games, a jego wydanie Perfect World Entertainment.

Fabuła

Remnant: From the Ashes - Subject 2923 zapewnia kontynuację kampanii z podstawowej wersji gry, w której mamy okazję poznać genezę istot zwanych „The Dreamers” i zrozumieć więź łączącą je z niszczącym wszystko Rootem.

Mechanika

W kampanii odwiedzimy znane już alternatywne światy, ale i te zupełnie nowe. Przed nami chociażby popadająca w ruinę baza wojskowa na Ziemi — Ward Prime, ale i lodowe terytoria górzystego Reisum. Oprócz tego świat gry został wzbogacony o dodatkowe potwory i wymagających bossów, a co za tym idzie, zupełnie nowe bronie, modyfikacje, elementy pancerza i akcesoria do zdobycia.

Kwestie techniczne

Subject 2923 nie wymaga posiadania poprzedniego rozszerzenia Swamps of Corsus do cieszenia się rozgrywką, jednak jeśli je posiadamy, to tryb Survival Mode oraz Adventure zostanie automatycznie wzbogacony o nowe lokacje i przedmioty.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-3  

Gry podobne do Remnant: From the Ashes - Subject 2923

Wymagania wiekowe Remnant: From the Ashes - Subject 2923

16+

PC
PS4
XONE