Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Criminal Girls - seria gier

Criminal Girls: Invite Only
Criminal Girls: Invite Only

RPG 3 lutego 2015

Gra typu dungeon crawler opracowana przez studio Nippon Ichi Software. Criminal Girls: Invite Only to nowa i poprawiona wersja oryginalnego jRPG-a, który ukazał się na konsoli PlayStation Portable w 2010 roku. Gracz wciela się w opiekuna dusz dziewięciu dziewczyn odbywających karę w piekle. Protagonistki otrzymują szansę odpokutowania za grzechy – muszą wspiąć się na szczyt piekielnej wieży i pokonać czyhające na nie monstra, zyskując w ten sposób prawo do ponownych narodzin w realnym świecie. Rozgrywka w Criminal Girls: Invite Only koncentruje się na eksploracji dwuwymiarowych lochów i walce z napotkanymi przeciwnikami. Starcia rozgrywane są w trybie turowym, a my nie wydajemy bezpośrednich poleceń bohaterkom, lecz wybieramy sugerowane ataki i zdolności specjalne, z jakich mają skorzystać w trakcie potyczki. Nieposłuszne dziewczyny możemy motywować, wymierzając im różnorodne kary – w ten sposób nie tylko reformujemy heroinę, lecz także podwyższamy jej statystyki, a nawet lepiej poznajemy jej przeszłość.

PCPSV

Criminal Girls
Criminal Girls

RPG 18 listopada 2010

Oryginalne jRPG, w którym przenosimy się do piekła. Gracze wcielają się w opiekuna dusz siedmiu młodych dziewczyn, które muszą odpokutować za swoje grzechy. Jeżeli przy naszej pomocy uda im się wspiąć na szczyt piekielne wieży zyskają prawo, by narodzić się ponownie w realnym świecie.

PSP