Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Mission: Impossible - seria gier

Mission: Impossible - Rogue Nation
Mission: Impossible - Rogue Nation

Akcji 14 lipca 2015

Efektowna strzelanina opracowana przez studio Glu Mobile z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja towarzyszyła premierze piątej części filmowej serii Mission: Impossible, a jej fabuła została oparta na motywach kinowego obrazu. Gracze wcielają się w agentów IMF, a ich zadaniem jest stawienie czoła Syndykatowi, czyli groźnej organizacji terrorystycznej. W Mission: Impossible - Rogue Nation na wykonanie czeka ponad sto zróżnicowanych misji w różnych częściach świata. Akcja prezentowana jest w perspektywie TPP, a podczas celowania kamera przełącza się na widok z oczu bohatera. Do naszej dyspozycji oddano rozbudowany arsenał zawierający zarówno karabiny szturmowe i snajperskie, jak i wyrzutnie rakiet, czy też prototypowe strzelby Gaussa. Ponadto, w miarę postępów w grze otrzymujemy dostęp do modyfikacji zwiększających możliwości poszczególnych broni. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, tytuł oferuje szereg wariantów wieloosobowej zabawy pokroju obrony bazy lub specjalnych zadań kooperacyjnych. Produkcja jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami.

ANDiOS

Mission: Impossible - The Game
Mission: Impossible - The Game

Strategiczne 21 listopada 2011

Gra społecznościowa przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook. Wcielamy się w rolę agenta wywiadu i wspólnie ze znajomymi wykonujemy rozsiane po całym świecie misje, rozbudowujemy kryjówkę, gromadzimy wyposażenie i rozwijamy umiejętności głównego bohatera.

WWW

Mission: Impossible - Operation Surma
Mission: Impossible - Operation Surma

Akcji 2 grudnia 2003

Gra akcji utrzymana w klimatach stealth. Oznacza to, iż główny bohater powinien pozostawać w ukryciu. Gra nawiązuje do słynnych kinowych produkcji. Jako Ethan Hunt wykonujemy serię niebezpiecznych misji na terenie wroga.

PS2XBOXGBAGCN