Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Mini Ninjas - seria gier

Mini Ninjas Mobile
Mini Ninjas Mobile

Zręcznościowe 6 marca 2013

Mobilna odsłona gry Mini Ninjas z 2009 roku, zrealizowana w formie zręcznościowego endless runnera. W grze wcielamy się w czterech miniaturowych wojowników ninja o odmiennych umiejętnościach i przemierzamy kolejne etapy, omijając przeszkody i walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Celem zabawy jest odzyskanie skradzionego artefaktu z rąk złowrogiego czarnoksiężnika.

ANDiOS

Mini Ninjas Adventures
Mini Ninjas Adventures

Zręcznościowe 27 czerwca 2012

Mini Ninjas Adventures to stworzona z myślą o możliwościach kontrolera Kinect gra akcji, w której gracze wcielają się w wojownika ninja imieniem Hiro. Tytuł oferuje pełną dynamiki zabawę i jest spin-offem wydanego w 2009 roku tytułu Mini Ninjas. Producentem gry jest studio Side Kick, a wydawcą firma Square-Enix.

X360

Mini Ninjas
Mini Ninjas

Przygodowe 8 września 2009

Zręcznościowa gra walki. Jako młody ninja o imieniu Hiro musimy z pomocą wiernych towarzyszy wyplenić wszelkie zło z wirtualnego świata gry. Do zabawy wprowadzone zostały proste elementy charakterystyczne dla gatunku RPG. W trakcie rozgrywki drużyna głównego bohatera nieustannie podnosi swoje umiejętności.

PCX360PS3WiiNDS