Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Gunslugs - seria gier

Gunslugs: Rogue Tactics
Gunslugs: Rogue Tactics

Akcji 9 czerwca 2019

Trzecia odsłona serii dwuwymiarowych strzelanek. Podczas zabawy w Gunslugs 3 kontrolujemy zróżnicowane postacie, pokonując kolejne plansze i strzelając do wszystkiego, co stanie nam na drodze. Grę stworzyło i wydało studio OrangePixel.

PCANDiOS

Gunslugs 2
Gunslugs 2

Akcji 14 stycznia 2015

Kontynuacja zwariowanej, zręcznościowej strzelaniny 2D, pod względem mechaniki przywodząca na myśl klasyczną Contrę oraz kultowy cykl Metal Slug. W produkcji studia OrangePixel panuje jednak zdecydowanie większy chaos, potęgowany przez niezliczoną liczbę pocisków, przeciwników i wybuchów, uniemożliwiających chłodną analizę sytuacji; na szczęście nie brakuje też apteczek. Ukończenie głównej kampanii wymaga przejścia siedmiu rozdziałów, podzielonych w sumie na 56 poziomów. Większym wyzwaniem jest tryb Arcade, w którym zadaniem gracza – dysponującego tylko jednym życiem – jest pokonanie jak największego dystansu. Gra została stworzona w typowym dla studia OrangePixel stylu; dwuwymiarowa grafika nie jest zbyt wyszukana, ale z uwagi na dużą dynamikę zmagań gracz i tak nie ma czasu, aby jej się specjalnie przyglądać.

PCSwitchANDiOS3DS

Gunslugs
Gunslugs

Akcji 16 stycznia 2013

Gunslugs to dwuwymiarowa strzelanka z elementami platformowymi. Gracze kontrolują uzbrojoną po zęby postać i przemierzają kolejne krótkie losowo generowane poziomy, eliminując wszystkich stojących na ich drodze przeciwników. Tytuł zawiera wiele ukrytych niespodzianek, a także kilka poziomów trudności, stanowiąc wyzywanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

PCSwitchANDiOSPSV