Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Spectrobes

Disney zapowiada kontynuację Spectrobes
Disney zapowiada kontynuację Spectrobes

wiadomość20 marca 2008

Firma Disney Interactive zaanonsowała pozycję o tytule Spectrobes: Beyond the Portals. Produkcja będąca kontynuacją zeszłorocznego hitu Spectrobes (ponad milion sprzedanych egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych) ukaże się na światowym rynku jesienią bieżącego roku i zostanie wydana wyłącznie na konsolę Nintendo DS.

Druga odsłona gry Spectrobes zaanonsowana
Druga odsłona gry Spectrobes zaanonsowana

wiadomość13 lipca 2007

Być może komercyjny sukces gry Spectrobes mógł wydawać się nieco dziwnym, ale z pewnością nie zaskoczył on samych producentów tegoż jRPG, ekipy Jupiter Corporation, która rozpoczęła już prace nad sequelem swego dzieła. Taką właśnie informację podał dzisiaj mediom koncern Disney Interactive.

Wysoka sprzedaż pokemonopodobnej gry wydanej przez Disney'a
Wysoka sprzedaż pokemonopodobnej gry wydanej przez Disney'a

wiadomość23 kwietnia 2007

Jak donoszą portale internetowe, wydany w zeszłym miesiącu (6 marca - USA, 16 marca - Europa) tytuł Spectrobes bije rekordy sprzedaży. Spectrobes stał się najlepiej sprzedającą się grą third-party na platformę NDS (gry wideo third-party są produkowane przez studia niezwiązane w żaden sposób z producentem konsoli, w tym wypadku z Nintendo).

Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz