Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Dracula: Zmartwychwstanie

Dracula: Zmartwychwstanie - poradnik do gry

poradnik do gry1 kwietnia 2005

Kompletny opis przejścia klasycznej gry przygodowej Dracula: Zmartwychwstanie. Jest to pierwszy publikowany przez nas poradnik do gry, która ma już swoje lata, lecz wciąż jest godna uwagi.

Dracula: Zmartwychwstanie - recenzja gry
Dracula: Zmartwychwstanie - recenzja gry

recenzja gry22 maja 2001

Światowa premiera 16 lutego 2000. Dracula: Zmartwychwstanie to próba wykorzystania postaci mrocznego hrabiego w grze komputerowej. Wygląda jednak na to, że pomimo dobrych chęci twórców końcowy efekt ich pracy jest mocno problematyczny...

Anuman zapowiada Syberię III autorstwa Benoita Sokala i kontynuację cyklu Dracula
Anuman zapowiada Syberię III autorstwa Benoita Sokala i kontynuację cyklu Dracula

wiadomość27 listopada 2012

Trzy lata temu firma Anuman wykupiła aktywa znanego wszystkim fanom przygodówek Microids. Dopiero teraz jednak ujawniono, co dokładnie wydawca zamierza zrobić z tym nabytkiem. Zapowiedziano grę Syberia III, nad którą pracuje ojciec dwóch poprzednich odsłon – Benoit Sokal. Kontynuacji doczeka się również cykl Dracula.

Zapowiedziano grę Dracula 3
Zapowiedziano grę Dracula 3

wiadomość26 czerwca 2007

Gra Dracula: The Resurrection, oparta na powieści Brama Stokera, pojawiła się w 2000 r. W roku następnym doczekaliśmy się kontynuacji historii dwójki bohaterów, Jonathana Harkera i jego żony Miny. Niestety na Dracula 2: The Last Sanctuary zakończyła się opowieść o Draculi. Przedstawiciele MC2 oświadczyli, że rozpoczęli współpracę z firmą Kheops Studio, w efekcie której ma powstać Dracula 3.

Jeszcze więcej przygodówek, czyli PLAY DVD 2/2003 w kioskach

wiadomość27 maja 2003

Do sprzedaży trafił dzisiaj nowy, po raz kolejny poświęcony tematyce gier przygodowych, numer specjalny czasopisma PLAY z płytą DVD. Niewątpliwą atrakcją tego kosztującego 29.90 PLN czasopisma jest aż sześć pełnych wersji gier, które znalazły się na dołączonym doń krążku.

PC
iOS
AND
PS1
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz