Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Unkilled Game Box

Unkilled

Gra Akcji Madfinger Games

Data premiery gry: 3 września 2015

Pierwszoosobowa strzelanka wydana na platformy mobilne w modelu free-to-play z mikropłatnościami. Unkilled jest produkcją ekipy Madfinger, autorów bardzo popularnego Dead Trigger 2. Gracz wciela się w najemnika, który musi opanować epidemię zombie w Nowym Jorku, zanim przerodzi się ona w światową apokalipsę. Unkilled to klasyczny przedstawiciel gatunku FPS, więc podczas zabawy zajmujemy się głównie mordowaniem zombiaków i wykańczaniem silniejszych bossów za pomocą sporego arsenału uzbrojenia. Bohater może też skorzystać z szeregu umiejętności specjalnych, np. spowolnienia czasu czy szybkiego ostrzału w promieniu 360 stopni. Bitwy rozgrywają się w różnorodnych miejskich lokacjach, a po każdej operacji wracamy do bazy, gdzie możemy ulepszyć arsenał. Choć Unkilled zawiera wyłącznie rozgrywkę solową, to nadrabia ten brak mnogością krótkich misji fabularnych. Rozgrywka wykorzystuje dotykowy system sterowania znany z Dead Trigger 2. Unkilled może też poszczycić się zaawansowaną oprawą graficzną, do której zalet zaliczają się m.in. miękkie cienie, odbijanie światła oraz skomplikowane efekty cząsteczkowe.

Więcej informacji o: UnkilledakcjiFPPFPSpostapokalipsastrzelankizombie .

0:30
trailer

AND | iOS

1:30
trailer

AND | iOS

Unkilled – FPS autorów Dead Trigger 2 ukazał się na Androidzie
Unkilled – FPS autorów Dead Trigger 2 ukazał się na Androidzie

wiadomość8 września 2015

Użytkownicy Androida wreszcie doczekali się premiery własnej wersji Unkilled, czyli mobilnego FPS-a autorstwa znanego z Dead Trigger 2 i Shadowgun studia Madfinger.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.09.2015 20:25
leaven
70
Pretorianin
9.0

Jedna z fajniejszych strzelanek jakie wyszły do tej pory na iOS. Super grafika, fajny klimat. Pięknie zrobione bronie, bogaty arsenał. Wadą jest kończąca się dość szybko energia a więc konieczność czekania na jej odnowienie. Brakuje też jakiegoś trybu free to play - areny nielimitowanej czasowo a jedynie kolejnymi falami coraz mocniejszych przeciwników.