Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Planetary Annihilation: Titans

Planetary Annihilation: Titans zadebiutowało na PC
Planetary Annihilation: Titans zadebiutowało na PC

wiadomość19 sierpnia 2015

Wczoraj w sklepie Steam zadebiutowała rozszerzona wersja Planetary Annihilation - czy też samodzielny dodatek, jak nazywają Titans sami twórcy. Tytuł zawiera wszystko to, co znajduje się w podstawowej edycji gry, plus nowe jednostki, planety i nie tylko.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.02.2020 14:24
Chris4132
113
Konsul

Niby dobrze zrobiona gra, dobry design i tak dalej, jednak grając mamy do wyboru dwa poziomy trudności: normal (dziecinnie prosty) i hard, przy którym ilość podejmowanych naraz akcji przez AI jest zbyt przytłaczająca dla ludzkiego gracza. Resztę trudniejszych AI można raczej pominąć.

10.04.2025 14:40
odpowiedz
Danerrr
66
Pretorianin

Wie ktoś czy mocno pozmieniali jakiś czas temu ekonomie?
Teraz mam wrażenie że muszę nawalić ekstraktorów na pół mapy a i tak brakuje metalu, wydaje mi się że kiedyś trochę przyjemniej się grało, ale może było za łatwo.