Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Sword Of Xolan

Sword of Xolan - ratujemy świat przed potworami w nowej mobilnej perełce
Sword of Xolan - ratujemy świat przed potworami w nowej mobilnej perełce

wiadomość6 lipca 2015

Do dzisiejszej mobilnej perełki wybraliśmy świetną platformówkę akcji Sword of Xolan, która kilka tygodni temu ukazała się w App Store, a od niedawna dostępna jest także na Androidzie.

Najlepsze mobilne premiery tygodnia (m.in. Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online)
Najlepsze mobilne premiery tygodnia (m.in. Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online)

wiadomość3 lipca 2015

Sklepy App Store, Google Play i Windows Phone Store wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje premiery zaliczyły gry takie jak Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online, Sword of Xolan, Warhammer Quest na Androida i Animal Wrestler.

Sword Of Xolan - oldskulowa platformówka fantasy zmierza na urządzenia mobilne
Sword Of Xolan - oldskulowa platformówka fantasy zmierza na urządzenia mobilne

wiadomość10 maja 2015

Deweloper Alper Sarıkaya zapowiedział, że dwuwymiarowa platfomówka fantasy Sword Of Xolan trafi do sprzedaży na iOS 21 maja. W późniejszym terminie ukażą się wersja na systemy Android i Windows Phone.

iOS
AND
WP
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.03.2016 23:33
Kamil67
Kamil67
21
Pretorianin

Dobra gierka za darmo na Androida. Jest sporo przeciwników, nawet nie licząc "ulepszonych" wersji. Ukryte klatki z ludźmi i skrzynki może nie były trudne do znalezienia (wystarczyć wymacać wszystkie ściany w poziomie), ale przedłużały przynajmniej rozgrywkę, bo ta długa nie jest - 3 akty po 8 normalnych poziomów i jeden z bossem, którzy po 1-2 próbach są banalni.

Słabo wypadły czary. Sam pomysł jest dobry, ale przez całą grę jedynie może rzucać kulą ognia w prostej linii z tą samą siłą ataku i nie może ona przelatywać przez ściany. Przydało mi się to w niewielu momentach jak już serio miecz nie dawał rady, ale też da się bez tego, mimo że uzupełnienie many jest co krok.

Świetna muzyka, zwłaszcza ta w normalnych poziomach aktu 1 i 2.

Tryb wyzwań był średni, ale też przedłużył nieco rozgrywkę, chociaż mogło być coś więcej niż rozbijanie worków na sznurkach w nudnych, pustych lokacjach.

Na uwagę zasługuje kupowanie ulepszeń - bowiem wybieramy karty, a nie wiemy co w nich jest, a bonusy są różne - dodatkowe serduszko, mana czy dodatkowy czas w wyzwaniu. Żadne jakoś specjalnie nie powala, ale ma swój urok.

Zakończenie, gdzie

spoiler start

staruszek mówi nam, że jesteśmy wielkim bohaterem itp., po czym umiera

spoiler stop

, aż prosi o kontynuację gry. I dobrze gdyby tak było, bo ta gra jest za krótka, ma pełno ciekawych pomysłów, które wystarczy rozwinąć!

Polecam zagrać :)!