Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Eledees

Eledees: The Adventures of Kai and Zero na DS tej zimy
Eledees: The Adventures of Kai and Zero na DS tej zimy

wiadomość5 lipca 2008

Jak poinformowali przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Konami, tej zimy na półkach sklepowych pojawi się kontynuacja wydanej w zeszłym roku gry Eledees. Będzie ona nosić podtytuł The Adventures of Kai and Zero, i w przeciwieństwie do swojego poprzednika, który debiutował na konsoli stacjonarnej Wii, przeznaczona będzie dla posiadaczy przenośnych konsol DS.

Twórcy Elebits pracują nad nową oryginalną pozycją przeznaczoną dla Wii
Twórcy Elebits pracują nad nową oryginalną pozycją przeznaczoną dla Wii

wiadomość6 lutego 2007

Gra Elebits była jedną z najbardziej oryginalnych pozycji wydanych w zeszłym roku na konsolę Nintendo Wii (w Europie ukaże się pod tytułem Eledees w marcu 2007). Nic więc dziwnego w tym, że Konami powierzyło studiu odpowiedzialnemu za Elebits stworzenie kolejnego interesującego tytułu. Poznajcie Dewy’s Advanture.

Eledees - europejska wersja Elebits
Eledees - europejska wersja Elebits

wiadomość9 stycznia 2007

Całkiem dobre recenzje zebrała w Japonii i Stanach Zjednoczonych ciekawie zaprojektowana gra o nazwie Elebits, pochodząca ze stajni Konami. Z pewnością na przetestowanie niniejszej pozycji czeka wielu europejskich posiadaczy konsoli Wii, aczkolwiek powinni mieć oni na uwadze, że na Starym Kontynencie produkt ukaże się pod zmienionym tytułem.

Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz