Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Star Trek: The Next Generation - Klingon Honor Guard

To strona z ocenami gry Star Trek: The Next Generation - Klingon Honor Guard. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.05.2017 20:39
😃
hinson
82
Generał

PIERWSZY!!! O gra FPS o Klingonach! Tego jeszcze nie było. Trzeba będzie to zassać i zobaczyć czy dobre. Mimo że z 1998 to śmiga na Unreal Engine, więc grafika powinna być wciąż przyzwoita!

post wyedytowany przez hinson 2017-05-30 20:41:15
19.04.2019 15:30
SpecShadow
odpowiedz
1 odpowiedź
SpecShadow
78
Silence of the LAMs
7.0

Ciekawy przypadek - gra na silniku Unreal Engine 1 ale wydana przed samym Unrealem.
Arsenał niezły ale w większości to pociski plazmowe przypominające tez Pulse Guna w UT.
Swoją drogą - granaty podobne do tych z UT. Ciekawe zapożyczenia :]

Sama gra to kręcenie się po mapach, szukamy przełączników i kluczy (a potem drzwi które wymagają otwarcia), czasem coś rozwalimy i to w zasadzie tyle, gra dłuży się niemiłosiernie po jakimś czasie ale człowiek i tak wraca.

20.04.2019 14:57
SpecShadow
SpecShadow
78
Silence of the LAMs

Ale gapa ze mnie, wystawiłem jej zdecydowanie za dużą ocenę, szkoda że nie da się już zmienić, powinna dostać oczko czy dwa niżej. Takie to nudne latania w jedną i drugą stronę by szukać przełączników.
Poza shotgunem i wielkim ostrzem (a także sporadycznie blasterem gdzieś w 3/4 gry) nie ma dobrego uzbrojenia.
Nie polecam.

post wyedytowany przez SpecShadow 2019-04-20 14:57:54