Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Forge

To strona z ocenami gry Forge. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.12.2012 21:38
asantis
14
Legionista

Gra miała wczoraj swoją premierę. Wygląda ciekawie, jak tam wrażenia po pierwszych godzinach spędzonych z tytułem?

07.12.2012 09:59
odpowiedz
serkarol
13
Legionista

dołączam się do pytania kolegi powyżej. napiszcie jakas recenzje a najlepiej krótkie video bo nigdzie nie moge wykopac sensownej, konkretnej recenzji.

20.12.2012 11:02
HalaL
odpowiedz
HalaL
27
Chorąży

Grę można już kupić, dla przykładu na steamie za 20$

22.12.2012 19:57
odpowiedz
Hitmanov
37
Chorąży

Pierwsze wrażenie niezłe, a potem już tylko gorzej.
Do walki wdziera się chaos (podwójnie: walki są bardzo szybkie oraz drużyny różne; w niektórych brakuje leczącego itp.). No i jakieś błędy dziwne, resety pkt. doświadczenia, niemożność gry w pewnych okresach czasu (rozłączenie z serwerem i/lub niemożność znalezienia serwera z niewyjaśnionych przyczyn).
Ponadto endscreen z gry daje do zrozumienia jakoby była to jeszcze beta! Nic co warto kupować, żałuję wydanej kasy :/.