Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Tales of the Abyss 3D

To strona z ocenami gry Tales of the Abyss 3D. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach 3DS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.07.2011 20:56
zanonimizowany737870
70
Legend

No grafika nawet nawet, ale 3DS i gry na niego nie zrabią furory w Polsce.

08.12.2017 13:41
😃
odpowiedz
Yuri Lowell
17
Brave Vesperia
10

Właśnie zakończyłem Tales of The Abyss i udało mi się nie "rozkleić" na koniec. Gra ma już swoje lata ale historia jest nadal wspaniała, wciągająca, urzekająca i ... budująca. Granie na nowym 2DS XL okazało się, po przyzwyczajeniu, przyjemne. To było wspaniale spędzone 100h. Oby jak najwięcej takich gier!