Update dla zainteresowanych o wielkiej wtopie czyli piekarni;(

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
27.06.2026 11:21
1
1
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend
Image

Update dla zainteresowanych o wielkiej wtopie czyli piekarni;(

Niektorzy ostatnio zwrócili uwagę że ich to nie interesuje więc proszę nie czytajcie dalej

ogolnie to jest porażka powiem wam
Ale po kolei

wykonawca z architektem popełnili trochę błędów np zamówili sufit na który czekali 3 miesiace
no masakea
inne rzeczy też się obsunęły więc zamiast stycznia/lutego piekarnia była gotowa w maju
ale to i tak nic nie zmienilo

załatwiłem sanepid który o dziwo jak na Belgię dał mi mega szybko certyfikat ze mogę tam oracowac
juz myslalem ze jest ok, już prawie ale nie
okazało się że straż pożarna to musiałem załatwiać już w styczniu najlepiej
no bo mają 5 tyg na odpowiedź na moją prośbę o inspekcje
bo po co szybciej nie?
Ale w końcu odpowiedzieli i co się okazało?
jedyny strażak który może to robić jest na wakacjach

można mieć trzy rzady w kraju ale nie można mieć dwóch uprawnionych strazakow
to się nazywa bycie Belgia;(
ale to nadal nic
inspekcje będę mial 7lipca i juz by mozna myślec ze ok? Nic bardziej mylnego
straz potem ma dwa miesiące na wysłanie certyfikatu
bo tak

ehh szkoda strzępić ryja
Rozmawiałem nawet z burmistrzem który powiedział że nic się nie da zrobić, ostatnio jedna babka otwierała restaurację i po inspekcji stwierdziła że nie może czekać i otworzyła nielegalnie
bo by zbankrutowała

tak więc wesoło jest
ale jakby co już bliżej niż dalej mimo zaraz pół roku opoznoenia
Oczywiście kasy zabrakło ale coś tam się udało zrobić
parę zdjęć jakby ktoś chciał:$

27.06.2026 11:22
2
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend
Image

I takie drugie

27.06.2026 11:22
3
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend
Image

I takie trzecie

27.06.2026 11:35
Szlugi12
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Szlugi12
133
BABYMETAL

el.kocyk i tak masz Pan jaja, panie el.kocyk, taka inwestycja w dzisiejszych czasach to duże ryzyko, bo wszystko może pójść nie tak, ale jak to się mówiło "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" oby się udało.

27.06.2026 11:49
4.1
1
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend

Szlugi12 Ciut dużo poszło to fakt. Policzylem sobie ile muszę zarobić do końca roku by wyjść na zero i wyszła spora kwota
Ja się nie boję że sobie nie poradzę, jestem tu dość znany więc raczej będzie ok
ale muszę w końcu otworzyć:)

27.06.2026 11:36
zielele
5
odpowiedz
1 odpowiedź
zielele
168
Legend

powodzenia, jesteś już bliżej niż dalej!

jak się otworzysz to na pewno wpadnę.

ale dajesz radę w międzyczasie piec i jeździć busem czy cały czas pochłania ta sytuacja?

post wyedytowany przez zielele 2026-06-27 11:37:37
27.06.2026 11:47
5.1
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend

zielele Caly czas pieke w domu a sprzedawca jeździ
muszę zarabiać przecież:) kredytu się same nie spłaca

27.06.2026 11:57
Morena
😊
6
odpowiedz
Morena
0
Legionista

Wygląda super, powodzenia!

27.06.2026 12:50
PersonifikacjaCienia
7
odpowiedz
PersonifikacjaCienia
40
Brat

No to ładnie. Ale wygląda na to, że już jesteś na ostatniej prostej. Ważne że nie odpuszczasz tylko dlatego, że ciągle kłody Ci rzucają. Z takim podejściem na pewno doczekasz się happy endu. Trzymaj się tam i powodzenia!

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl