Świat Battlefielda #3

Forum Gry Akcji
Odpowiedz
16.05.2026 11:06
cswthomas93pl
1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend
Image

Świat Battlefielda #3

Witajcie w głównym wątku poświęconym serii Battlefield!

To miejsce dla wszystkich fanów – zarówno weteranów, jak i nowych graczy.

O czym tutaj rozmawiamy?

W tym temacie możecie pisać o wszystkim związanym z Battlefieldem, między innymi:

- dzielenie się spostrzeżeniami i opiniami
- dyskusje o nowościach, zmianach, broniach oraz mapach
- ustawianie się na wspólne granie
- wrzucanie screenów i klipów. Najlepsze akcje, śmieszne sytuacje i epickie momenty. Masz coś ciekawego? Podziel się tym z nami!

Lista graczy:

cswthomas93pl - Xbox
matmafan - Xbox
XFarben87 (Mutant z Krainy OZ) - Xbox
TypicalJakub (MarkcusFetysz) - Xbox
HautamekiPL (Marcinkiewiczius) - Xbox
1-800-Disco Thunder (Wujek Face S.) - PC

Miłej dyskusji i do zobaczenia na polu bitwy!

post wyedytowany przez cswthomas93pl 2026-05-16 11:07:58
16.05.2026 11:07
cswthomas93pl
2
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend
16.05.2026 14:16
HETRIX22
3
odpowiedz
HETRIX22
221
PLEBS

Nowa mapka rządzi. Wreszcie czuje BF3 i 4 vibe i brak Call of duty vibe.

16.05.2026 16:55
matmafan
4
odpowiedz
1 odpowiedź
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad
Image

Nie wiesz czy ten ktoś spał do rana bo tak długo nie grałeś, ale to dobry był napastnik starej gwardi xdxd
Dla mnie wczorajsza rozgrywka była luks.

16.05.2026 23:42
cswthomas93pl
😁
4.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Via Tenor

Rano wstałem i nadal chrapałeś do słuchawki

16.05.2026 16:59
matmafan
5
odpowiedz
5 odpowiedzi
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Lubimy latać xd
Mutant dziś gramy? Ja stosuje wczorajszy styl walki,
Whisky moja żono xd.
https://www.xbox.com/play/media/Yc8wQsGdxL
Edit
Byl buzard nima buzarda, znerfili rpg trza się przerzucić na inną broń
https://www.xbox.com/play/media/vupuSdJfUD
https://www.xbox.com/play/media/tnw2B2rwD3

post wyedytowany przez matmafan 2026-05-16 17:04:26
16.05.2026 17:19
Mutant z Krainy OZ
5.1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben
Image

Dzis mnie nie ma na chacie :)

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-16 17:45:01
16.05.2026 23:38
cswthomas93pl
5.2
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Nie znerfili, rpg dostał boosta tak samo jak ten m136.
Mutant, co tam się dzieje w spodku? :)

post wyedytowany przez cswthomas93pl 2026-05-17 02:16:09
17.05.2026 06:39
Mutant z Krainy OZ
5.3
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Standup Sochy byl :)

17.05.2026 10:25
MarkcusFetysz
5.4
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

Też byłem ale rok temu chyba jakoś, ogólnie Socha mi nie siadł, strasznie wulgarny

17.05.2026 10:28
Mutant z Krainy OZ
5.5
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Wulgarny, w tym programie (Szur) tez klnie duzo i ma material o sraniu, ale dla mnie spoko, posmialem sie duzo wczoraj, glupoty gada, ale dla odchamienia ok. Nie jest to poziom amerykanski, jednak prosta rozrywka mi wystarcza :P

16.05.2026 21:04
MarkcusFetysz
6
odpowiedz
6 odpowiedzi
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

Obiecałem sobie że jak trafię to wstawię xD

https://youtube.com/shorts/5YWYHGeMExU?is=SUTjSHA-VMYxYK8j

16.05.2026 23:39
cswthomas93pl
6.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Grasz już na xboxie? Jak wrażenia?

17.05.2026 10:27
MarkcusFetysz
6.2
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

Jest darmowy tydzień więc testuję ale ogólnie negatywnie. Z wyłączonym crossplay mam praktycznie wszystkie mecze z botami w około 50%. Nie miałem jeszcze gry żeby byli sami gracze.

17.05.2026 10:37
Mutant z Krainy OZ
6.3
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Teraz wszyscy graja na nowej mapie. Wczoraj wlaczylem przed polnoca, to mialem pelne serwery xboksiarzy na starych mapach. W dzien jest gorzej, ale z reguly po kilku minutach wiekszosc botow podmieniaja gracze.
Wczoraj w trzeciej grze mialem dziwna sytuacje, wszedlem na serwer i graliśmy 32 vs 14 i tak bylo caly mecz od a do z :/

Ale generalnie pewnie zdziwko, bo zielonych mniej na swiecie niz niebieskich:P

Jaki masz gamertag na iksie? MarkcusFetysz

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-17 10:42:49
17.05.2026 20:03
MarkcusFetysz
6.4
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

bakteria04p

21.05.2026 07:26
Mutant z Krainy OZ
6.5
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

MarkcusFetysz dodpiero teraz widze, ze odpisales. Zaprosilem cie do znajomych na iksie.

21.05.2026 10:15
MarkcusFetysz
6.6
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

Dzięki, też dodałem

21.05.2026 08:33
Mutant z Krainy OZ
7
odpowiedz
3 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Jak wam siedzi to m16 i nowa snajpa? Snajperki nie próbowałem, bo i tak jestem leszczem w snajpieniu, m16 pogralem chwile i na blisko to jest killer. Wszyscy latali w weekend z ta pukawka.
Dodali tam cos jeszcze z broni?

21.05.2026 13:25
cswthomas93pl
7.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Póki co tylko te dwie. Dla mnie jak na razie snajperka średnia, lepiej mi się strzela chociażby sv-98. M16 spoko, ale na blisko nie mam zbytnio szans strzelając serią przeciwko broni full auto, trzeba odblokować odpowiedni magazynek, może wtedy zmienią mi się odczucia

post wyedytowany przez cswthomas93pl 2026-05-21 13:57:41
21.05.2026 13:33
MarkcusFetysz
7.2
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

.

post wyedytowany przez MarkcusFetysz 2026-05-21 13:34:16
21.05.2026 13:46
Mutant z Krainy OZ
7.3
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Full auto dla m16 kosztuje 25pkt, gra raczej niewarta świeczki.

21.05.2026 13:26
cswthomas93pl
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
cswthomas93pl
160
Legend

MarkcusFetysz a to już nie panini, tylko bakteria?

21.05.2026 13:34
MarkcusFetysz
8.1
odpowiedz
MarkcusFetysz
8
Pretorianin

cswthomas93pl tak jest

21.05.2026 13:42
cswthomas93pl
8.2
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Okej, edytuję wstępniak xboxowy przy następnej części 👍

post wyedytowany przez cswthomas93pl 2026-05-21 13:42:30
21.05.2026 15:25
Mutant z Krainy OZ
😃
9
odpowiedz
6 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

W weekend gramy? 🎮

21.05.2026 18:08
cswthomas93pl
9.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Via Tenor

😜

21.05.2026 18:16
Mutant z Krainy OZ
9.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Via Tenor

cswthomas93pl

22.05.2026 07:02
matmafan
9.3
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Mutant z Krainy OZ Coś będzie moszna 🤣

22.05.2026 16:54
cswthomas93pl
9.4
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Dzisiaj coś? O której wam pasuje?
Ja miałem trochę roboty po pracy, ale już skończyłem, teraz szybki obiad, prysznic i mogę grać. Przed 18 myślę będę

22.05.2026 17:10
matmafan
9.5
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Ja jeszcze trochę do obrobienia prac mam ale też myślę ze do 18 sie wyrobię. Miałem mieć jeszcze wyjazd ale chyba nici z tego więc pewnie będę.

22.05.2026 17:13
Mutant z Krainy OZ
9.6
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Moze byc 18.

22.05.2026 22:35
Mutant z Krainy OZ
10
odpowiedz
3 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Ale dzis szlo, jak po grudzie. Sor-300sc wbity na 50 dzis mimo tej sraki. Ratio to mam chyba na minusie znowu.

22.05.2026 22:47
cswthomas93pl
10.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

U mnie bez tragedii, ale wyzwania typu 60 fragów pm'ami, 60 fragów karabinami wyborowymi czy zabójstwa pojazdami latającymi męczyły bułę, nie dałem rady zrobić wszystkiego, zostanie na przyszły raz. Po całym tygodniu to nawet puszka dzika zbytnio nie działa, trzeba się udać na spoczynek 😁 dzięki za gierę 🫡

23.05.2026 08:16
Mutant z Krainy OZ
😁
10.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben
Image

Ten golmud to taki nijaki

23.05.2026 10:01
cswthomas93pl
10.3
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

W 4 e i f były praktycznie obok siebie i był trochę inny feeling w trakcie rozgrywki, a w 6 właśnie wygląda to tak, jak na obrazku 😀

26.05.2026 16:27
Mutant z Krainy OZ
11
odpowiedz
7 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben
Image

piekny to byl pojedynek
sg 553r tez na 50 poziom wczoraj wskoczyl :P

28.05.2026 07:36
cswthomas93pl
11.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Zabrakło tak niewiele 🥲
Jak Ci się strzela tym sg? Kiedyś podniosłem klasę po kimś, to rozrzut niesamowity, miotał nim jak szatan 😆

28.05.2026 07:59
Mutant z Krainy OZ
11.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Przy kordzie kazdy ma rozrzut jak rozrzutnik gnoju :D to jest bron na bliski kontakt. Najlepiej z laserem, bedac nastawionym na strzaly z biodra. Chociaz ja potem skonfigurowalem go pod lunetke 3.0x. Jest mocny, ale odrzut sprawia, ze trudno nim grac mapy inne niz miejskie z close combat. Teraz maksuje kts100 mk8, ten to jest laserowy, ale maly dmg i niska szybkostrzelnosc.

28.05.2026 08:27
cswthomas93pl
11.3
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

To akurat fakt, ale staram się bawić broniami w ramach kończenia wyzwań, ostatni tydzień dał mi popalić. Prócz zadań typu 60 fragów pm'ami i karabinami wyborowymi, miałem do zrobienia 20 fragów lub asyst w pojazdach latających, gdzie ja nie latam i było to lekkim wyzwaniem, ale na ognistej burzy załapałem jak latać żeby nie zostać zestrzelonym i praktycznie przez pół mapy latałem nie będąc trafionym, a i fragi zaliczyłem, little birdem oczywiście 🙂 ten większy śmigłowiec jest trudniejszy w sterowaniu i też trochę udało mi się polatać, ale jednak little to little.
Ja sg strzelałem na dalszy dystans na skażeniu, także no.. ciężko było kogoś trafić na większym dystansie, a kts to chyba jeszcze większy laser, niż kord 😀 dobra broń, gdyby jeszcze jej dali większy damage lub prędkość wylotu kup, to dopiero by był op. Muszę się pobawić nowym m16, odpalić premię i spróbować odblokować tryb strzelania full auto

28.05.2026 08:51
Mutant z Krainy OZ
11.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Z pm to ino usg90 dla mnie. Magazynek na 50 kul robi swoje, a i dmg ma ok. Inne strzelają szybciej i celniej, ale magazynki na 15-20 pociskow to przy takiej szybkostrzelnosci jest za malo dla kogos bez umiejetnego strzelania :D

28.05.2026 09:15
cswthomas93pl
11.5
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Z usg mam problem, trochę z dupy, ale wkurza mnie to, jak dużą część ekranu zasłania ta broń z wybranymi celownikami. Nie lubię małych zoomów, a im większy, tym gorsza widoczność.
Zdarzyło mi się zginąć kilkukrotnie przez to, że broń zasłoniła mi przeciwnika i go po prostu nie widziałem. Cz3a1jak dla mnie jest spoko, ale wymaga odpowiedniego builda

28.05.2026 09:29
Mutant z Krainy OZ
11.6
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Ten cz3 to ta nowa pmka? Ona tez jest spoko faktycznie.
Kts jest kozacki jak sie gdzies przykampisz i poczekasz, mnie to trudno wychodzi, bo mam styl gry bardziej codowy :D ale i tak zdarzaja sie przypadki, ze tymi 60 nabojami z wybitna celnoscia zabijam cale druzyny zanim sie zorientuja skad leca strzaly. Swoja droga wkurza mnie efekt smug pociskow. Jezeli je widze z boku, prostopadle do ich toru, to widze je jakby leciały w przeciwnym kierunku niz ten z którego naprawde padają strzaly. Zginąłem przez to wiele razy, bo widze ze strzaly leca z lewa na prawo, wychodze obrocny w lewo a tu zonk, bo strzelec jest z drugiej strony xD tez tak macie, czy jestem uposledzony?

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-28 09:29:33
28.05.2026 10:44
cswthomas93pl
11.7
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Dokładnie tak. Ja też nie lubię siedzieć w miejscu, bardziej agresywnie gram jakbym miał adhd i często ryzykuję wjeżdżając w centrum zadymy, z drugiej strony czasami zdarza się zająć jakąś miejscówkę lub punkt z karabinem wyborowym lub snajperskim, ale zdecydowana większość czasu to gra w stylu wjeżdżam i rozjeżdżam 🤣
Co do smug - nie zauważyłem czegoś takiego osobiście, a przynajmniej sobie nie przypominam. Staram się unikać ognia jak widzę świstające kule nad moją głową 😀

28.05.2026 20:45
cswthomas93pl
12
odpowiedz
7 odpowiedzi
cswthomas93pl
160
Legend
28.05.2026 20:49
Mutant z Krainy OZ
12.1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Ladnie. Dojebali z tym wzmocnieniem tankow, z dymem jest je bardzo trudno zabic. Za to bwp znerfili jak szmate, zbyt wolno strzela:(

28.05.2026 21:30
matmafan
12.2
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad
28.05.2026 21:47
cswthomas93pl
12.3
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Dym jest potężny, będąc blisko czołgu zginąłem w moment. Co do reszty, to nie odczułem tego jakoś bardzo, ale ja to ignorant jestem, więcej się na piechotę dyma, niż przemierza w pojazdach. Trzeba przy okazji poświęcić chwilę i poustawiać uzbrojenie i akcesoria w nich pod siebie. Sporo tego i podejrzewam, że już zdążyły wpaść lepsze rzeczy, niż te, które wyekwipowane są domyślnie.
Jeszcze odnośnie map - nadchodząca w lipcu tsuru reef ma być jeszcze większą niż golmud 😮

29.05.2026 05:10
Mutant z Krainy OZ
12.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

W dymie c4 nie dziala, znika po prostu, rpg zadaje mniejesze obrazenia, spawarka nic nie zrobisz bo zaraz giniesz, nie da sie namierzyc. Obrona absolutna. Perk z naprawa mniej reperuje niz wczesniej, co jest dziwne, bo teraz i tak pojazd sam sie zaczyna naprawiac. Nie sprawdzilem jak wyglada teraz umiejka mechanika, ktora wczesniej sprawiala, ze naprawial on samoczynnie pojazd w ktorym siedzi.
A bwp wczesniej wygrywal pojedynki 1vs1 z czolgiem majac w nim amunicje przeciwpancerna, stad pewnie jego nerf. A szkoda, bo wolalem wlasnie bwp jezdzic niz abramsem :P
Ta lipcowa mapa to tez jakis remake starej, czy to nowy zupelnie twor?

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-29 05:11:01
29.05.2026 07:39
cswthomas93pl
12.5
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

O ładunkach słyszałem, w takim razie faktycznie mocny ten boost. Wczoraj na golmudzie jeździłem bwp, to na niszczenie innych pojazdów lądowych miałem taktykę w postaci przełączania się między pociskami i dawałem radę niszczyć innych, ale też pewnie to zasługa innych dookoła, bo dosyć szybko padały. A mapa ma być nowa, z tym że jeden wysoki budynek mocno przypomina hotel z kurortu hajnan z battlefielda 4, sporo spekulacji odnośnie tej sprawy pojawiło się po jej zapowiedzi, tak więc może być to nowy twór z elementami zapożyczonymi z poprzednich odsłon. Ciekawe czy też będzie można zawalić go tak jak w 4, w ogóle fajnie to było zrobione w tej części

29.05.2026 08:03
Mutant z Krainy OZ
12.6
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Szkoda, ze New Sobek City nie da sie zrownac z ziemia kazdego budynku. Ci snajperzy na dachach bez dostepu do nich psuja mape. Co szkodzilo linke wjazdowa wsadzic przy kazdym budynku? 😡
Ja bwp jezdze wlasnie z amunicja przeciwpancerna, przy obecnej szybkostrzelnosci jest bardzo trudno trafic piechote, wczesniej ladnie sie tym zabijalo. No trudno, i tak wiecej na piechote biegam ostatnio:p

29.05.2026 09:44
cswthomas93pl
12.7
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

A właśnie, mieli przebudować sobka i pola? Grałem wczoraj tą pierwszą i nie zauważyłem żadnej różnicy, za to na manhattan bridge wyłączyli z użytku dachy, przykładowo te nad punktem A. Jestem w stanie jeszcze to zrozumieć, ale już nie rozumiem zbytnio wyłączenia 1 piętra w niektórych budynkach przy punkcie E, nawet nie wiem kiedy to wprowadzili, ale bez przesady. Tam każdy mógł wejść po schodach z ulicy, także dziwna decyzja

Co szkodzilo linke wjazdowa wsadzic przy kazdym budynku?

Pewnie celowo tak zrobili, na sobku mam gdzieś z tyłu głowy, że na każdym dachu może czyhać wrogi snajper 😀

post wyedytowany przez cswthomas93pl 2026-05-29 09:44:27
30.05.2026 04:18
matmafan
13
odpowiedz
2 odpowiedzi
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Dobry ten nowy lkm :D
https://www.xbox.com/play/media/tPpcf5v6tr
No i chyba sie nie nagrał filmiki jak z rpg zabiłem buzarda na górach na golmudzie :(

post wyedytowany przez matmafan 2026-05-30 04:20:55
30.05.2026 07:13
cswthomas93pl
13.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

🥱

30.05.2026 07:18
matmafan
13.2
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Do spania raz, jak ziewanie męczy.

31.05.2026 06:25
Mutant z Krainy OZ
14
odpowiedz
2 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Kolejny raz stwierdzam, ze nie umiem na golmudzie grac. Dobrze szlo wczoraj, dopoki tej mapy nie wylosowalo.
Darth dzieki za nocne granie, sam w takie tryby do tej pory nie gralem, a tu sie okazuje, ze mozna sie fajnie w tym pobawic. Szkoda, ze zjebany jest system dobierania graczy. 6vs6 kiedy pol naszej druzyny to boty nie ma sensu :D

31.05.2026 09:56
cswthomas93pl
14.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Trochę lańsko było, później jeszcze graliśmy golmud, to już było zdecydowanie lepiej. A te boty mnie dobijają powoli. Z ciekawości podepnę myszkę i klawiaturę pod usb, zobaczę z kim wtedy będzie mnie łączyć, bo jest to dosyć ciekawy wątek

31.05.2026 10:14
Mutant z Krainy OZ
14.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

cswthomas93pl Boty jako takie mi nie przeszkadzaja. Z Darthem graliśmy potem jakies male tryby, w jednym meczu bylo 6 vs 6 i u nas byly trzy boty a u przeciwnikow sami ludzie. Powinno sprawiedliwie rozdzielac a nie tak, przy tak małym stanie osobowym tyle botow w ekipie oznacza pewny oklep. Albo to bylo 8vs8 i bylo nas 4 i 4 boty, bo chyba nie ma trybu 6vs6 :D

post wyedytowany przez Mutant z Krainy OZ 2026-05-31 10:20:17
31.05.2026 16:44
Mutant z Krainy OZ
😂
15
odpowiedz
4 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Golmud 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

31.05.2026 18:36
cswthomas93pl
15.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

🤣 mi się gra fajnie, no ale natarcie pojazdów i z powietrza i z lądu potrafi irytować 😀 w 4 golmud mi średnio siedział, dziesiątki innych map było o wiele lepszych, w 6 większość map jest dla mnie co najwyżej średnich, więc i taki golmud nie wypada źle, ale są gusta i guściki 😜

02.06.2026 10:25
Mutant z Krainy OZ
15.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Mnie bardziej pasuja mapy nastawione na piechotę, odkad mam czolgi wymaksowane to nie chce mi sie juz nimi jezdzic. Latac nie umiem i nie mam nerwów, zeby sie tego nauczyć:D
Na Golmudzie sa fajne akcje piechoty w punktach przejec, ale jezeli przeciwnicy siedza w puszkach, a do tego maja ogarnięte lotnictwo, to gra piechociarza ogranicza sie do siedzenia w budynku pod punktem, gdzie sa trzy piętra i tyrolka na ostatnie, nie pamiętam ktora to literka jest.
Przemieszczanie sie do innych miejsc to samobojstwo. W dodatku rundy tam malo kiedy trwaja krocej niz 30 minut, a siedziec tyle w dwoch strefach to wyzwanie.

02.06.2026 11:26
cswthomas93pl
15.3
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Masz trochę racji, jedyne wyjście jakie widzę, to ograniczenie liczby pojazdów w powietrzu, z drugiej strony golmud zawsze słynął z ich walk, tak więc nie ma idealnego rozwiązania. Mówisz o punkcie F, staram się rozglądać jak przemieszczam się między punktami, ale czasami nawet nie słychać i nie widać skąd nadeszła śmierć. Środkowy punkt D praktycznie w całości można zniszczyć zawalając budynki dookoła, zostaje niemalże pusty plac nie licząc jednej budki na środku. Na E i F nawet chowając się w budynku można zginąć jak ktoś pośle Ci rakietkę. Na B jest trochę lepiej, bo jest magazyn jeden i obok drugi, także trzeba uważać bardziej na pojazdy lądowe, niż powietrzne, z kolei na G i A chyba bywam najmniej, jest jeszcze pociąg C, ale to bardziej ciekawostka i na nim jestem okazjonalnie. Osobiście pogodziłem się z faktem, że w każdej chwili można na tej mapie zginąć z rąk pojazdu, jest to uciążliwe i frustrujące, ale cóż.. mimo wszystko polecam załapać podstawy chociażby little birda, ze mnie to dupa nie pilot, ale potrafię latać i unikać trafień oraz śmierci (z tym bywa różnie:) a jeszcze nie tak dawno nawet nie myślałem o wsiadaniu za stery i nie ogarniałem kompletnie nic. Kwestia ustawień, ale little naprawdę jest prosty w opanowaniu, trudniej lata się tym większym śmigłowcem, ale też wszystko do ogarnięcia. Również o wiele więcej gram na piechotę, ale chociaż minimalny stopień pilotażu też się przydaje, kiedy natrafimy na jakiegoś wrzoda na dupie 😀

02.06.2026 11:36
Mutant z Krainy OZ
15.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

cswthomas93pl Najbardziej mnie wkurza, ze wystarczy zejsc nisko nad ziemie smiglem i juz nie da sie go namierzyć AA, tak pojazdem jak i przenosnym. A to male gowienko, mimo ze kruche, to jednak jest szybkie i trudno go trafic czyms, co nie ma namierzania.
Kazda mapa ma swoje wady i zalety, gdybym dalej cieszyl sie z walk pancernych, to bym pewnie tylko tutaj gral, tym bardziej po buffie jaki dostaly pojazdy :D

02.06.2026 18:25
cswthomas93pl
16
odpowiedz
6 odpowiedzi
cswthomas93pl
160
Legend
Image

Cairo bazaar już 9 czerwca

03.06.2026 05:11
Mutant z Krainy OZ
16.1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

cswthomas93pl To moze byc ciekawa mapa, niewielka, gesto zabudowana, bez pojazdow, czysta młócka.

03.06.2026 06:03
NewGravedigger
16.2
odpowiedz
NewGravedigger
207
spokooj grabarza

Via Tenor

cswthomas93pl To w oryginale co było

03.06.2026 09:07
cswthomas93pl
16.3
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Lądowe pojazdy chyba będą, ale mocno ograniczone.

Gravedigger co masz na myśli?

03.06.2026 10:09
Mutant z Krainy OZ
👍
16.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Pojazdy jak w Oblężeniu Kairu spoko, symboliczne wsparcie, duzo opcji ucieczki przed konfrontacja z nimi.

03.06.2026 10:54
NewGravedigger
16.5
odpowiedz
NewGravedigger
207
spokooj grabarza

cswthomas93pl Myslalem, ze kair z podstawki jest nowa wersja tej mapy. Teraz będą dwa kairy?

03.06.2026 10:59
cswthomas93pl
16.6
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Cairo bazaar będzie odświeżonym odpowiednikiem i duchowym spadkobiercą mapy grand bazaar z battlefielda 3

03.06.2026 21:08
Mutant z Krainy OZ
17
odpowiedz
5 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Snipe sigma w akcji, dwa kille jednym strzalem, jest moc 😎

https://www.xbox.com/play/media/Q6fi5R4kJP

Wpierdziel niesamowity na ostatniej mapie, totalna dominacja w lotnictwie, pancerna nie gorsza. I tak cud, zesmy wygrywali do ostatnich sekund.

03.06.2026 23:19
cswthomas93pl
17.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Ładnie siadło, chyba nie ustrzeliłem jeszcze dwóch fragów jednym strzałem ze snajperki.

Wpierdziel niesamowity na ostatniej mapie, totalna dominacja w lotnictwie, pancerna nie gorsza. I tak cud, zesmy wygrywali do ostatnich sekund.

Ja to już zapomniałem jaka to była mapa 😀

03.06.2026 23:34
matmafan
17.2
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Dziś coś ciężko szło, dzięki za gre.

04.06.2026 05:43
Mutant z Krainy OZ
17.3
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

matmafan Dramat wczoraj byl, same kozaki graly w przeciwnej druzynie, wpierdziel za wpierdzielem :D

04.06.2026 06:51
HETRIX22
17.4
odpowiedz
HETRIX22
221
PLEBS

matmafan Wczoraj miałem wynik 0/9 to myślałem, że wyrzucę tego BFa przez okno, ale ostatecznie skończyłem 12/11 więc go jeszcze chwilę potrzymam

04.06.2026 08:21
matmafan
17.5
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

17.3 Dokładnie tak było wpierdziel za wpierdzielem. Obstawę z czołgów miały pojazdy latające z przeciwnej drużyny mocne, a ja co wystartowałem smiglem z respa zaraz byłem namierzony. Raz na miraku udało mi sie zniszczyć heli, kampilo z boku mapy u nas na respie.

17.4 No to miałem identycznie wczoraj :D nawet mówiłem do Tomka że wyrzucam tą konsolę :D. Początek gry zawsze 2 razy więcej zgonów niż zabójstw ale pod koniec udawało sie wyrównać czy trochę na plus.

04.06.2026 10:15
Mutant z Krainy OZ
18
odpowiedz
2 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben
Image

O ile boty jako tako sobie radza z piechota, to kiedy nie maja czlowieka do pomocy a gracz siedzi w czolgu, to glupieja calkowicie. Zatrzymuja sie przed pojazdem i nie wiedza co zrobic.

04.06.2026 10:33
cswthomas93pl
18.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Często doświadczam ich wylewu, jak nie stanie w miejscu na eastwood, to bieganie po obrzeżach golmuda. Dlatego też jestem za wprowadzeniem oficjalnych serwerów do przeglądarki, wtedy przynajmniej byśmy mieli bazę prawdziwych graczy, a nie co matchmaking, to dorzuca botów w zależności od dnia i pory

04.06.2026 19:01
matmafan
18.2
odpowiedz
matmafan
192
Altair ibn al-Ahad

Albo palą gumę w miejscu na motocyklu xd

04.06.2026 23:17
Mutant z Krainy OZ
19
odpowiedz
1 odpowiedź
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Dzis szlo duzo lepiej :p dzieki za gre

https://www.xbox.com/play/media/Vva78irTwq

05.06.2026 10:37
cswthomas93pl
19.1
odpowiedz
cswthomas93pl
160
Legend

Również dzięki. Też ponagrywałem coś, ale muszę zrobić selekcję zanim prześlę 😉

06.06.2026 23:44
Mutant z Krainy OZ
20
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Czy tylko dla mnie ten typ jest duchem?

https://www.xbox.com/play/media/Dj7wXzDEHP

Forum Forum Gry Akcji
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl