Przed premierą gta 6 sony i xbox podniosą znowu o 50-100$ i nagle steam machine bedzie mial kompetentna cene xD
Normalnie to bym nimi jak i sony pogardzał za taki krok, no ale komponenty co raz droższe
O. I oto jak zwykle wchodzi on. Cały na zielono Microsoft i robi gorzej niż było 😅
Teraz tylko czekać na podwyżkę cen od sony, jestem też ciekaw jak będą wyglądały ceny nowych konsol przy tak powalonym rynku pamięci
Kurw@ wszedzie wsadzicie to GTA byle tylko pod kliki. Żałosne