„Chociaż nie jest to złowieszczo przepowiadane 100 dolarów(…)” - no nie jest, jest nawet więcej. 90€ po obecnym kursie to jakieś 104 USD. Ale jak widać „ósemka” z przodu podziałała psychologicznie - i tak to się dalej toczy w tym „retailu” :))))))
Mogą walnąć nawet 200 dolców, ludziska i tak się rzucą.
O kurde, ale drogo, łała wiwa. Przecież to jest najbardziej wyczekiwany tytuł na świecie, perełka wśród gier. Gra, która ma niesamowitą wartość, więc gdzie sobie srają po kitach. Zresztą te cwaniaczki zarabiają cztery razy więcej niż my tutaj w Polsce, więc o czym my mówimy, kurw@.
Mogę tyle dać tylko i wyłącznie jak w wydaniu fizycznym gra będzie na płycie/płytach. Za samą instalkę na nośniku mogą mnie pocałować…
"Chociaż nie jest to złowieszczo przepowiadane 100 dolarów, to i tak trzeba przyznać, że podana cena jest wysoka"
No tak, lepiej było by zapłacić 90€ (ok. 103$) niż złowieszcze 100$😱