Że też ktoś dał im kasę na zrobienie gry po skopaniu odświeżenia GTA.
Przede wszystkim to wygląda bardzo biednie i budżetowo, jak masa innych gier skleconych z gotowych assetów na Steamie przez amatorów.
Jak robisz grę z wielkimi kaiju i fizyka oraz efekty zniszczeń budynków wyglądają jak w Battlefieldzie 4 to trudno tu oczekiwać sukcesu.
Do tego grafika jak z późnego PS3.