Czy była choć jedna historia: 1.Niezależne studio robi jedna lub kilka fajnych gier.2. Jest kupione przez branżowego giganta. 3. Pod nowymi skrzydłami rozkwita, robi dużo fajnych gier, wszyscy żyli długo i szczęśliwie.