Kknd bylo ok ale spośród dziesiątek klonow C&C jakie pojawiły sie w drugiej polowie lat 90 najbardziej lubialem Dark Reign. Mega miodna gierka, ktorej przydałby sie update bo wersja z GOG, przynajmniej u mnie, nie dziala:(
Super, jeden z moich ulubionych RTSow tamtych czasów. Świetny klimat, moze nawet wrócę zobaczyć jak się zestarzało .
Wow, jestem pod wrażeniem, że niemal 30-letnia gra dostaje aktualizację. Tym bardziej, że była to jedna z moich ulubionych strategii w latach 90. Grałem w KKnD kilka lat temu i mimo upływu czasu wciąż jest świetna. Na pewno zagram w nią kolejny raz po wydaniu aktualizacji.