Screamer był u mnie na liście życzeń, rzeczywiście wygląda ciekawie, tylko szkoda ze jest taki drogi i graczy nie za dużo zagrało według steam a szkoda.
Absolutnie mnie to nie dziwi, cena totalnie z kosmosu, jak i całe to pożal się boże, studio.
Nie kupuj tego teraz, stawiam że za 2 miesiące będzie na przecenie, minimum 50%
Kolejny raz tworcy za przecietna gre wolaja kwote jakby to byla jakas metafizyka niesamowite doznanie ...150 pln za to co ta gra soba prezentuje uczciwa cena, ale 350pln na konsoli to kogos srogo pogrzalo,