Logitech hyperboom zamiecie go pod dywan. Wiem, nie ta półka cenowa, ale przynajmniej na dźwięku nie ma co oszczędzać. Słyszałem kilka takich "cudaków" i dźwięk jest masakryczny. Tylko sam płytki bass i piski zamiast tonów wysokich, a sceny nie uświadczysz.